Aizejošā vasara būtiski paātrināja mūsu novecošanos: laiks sākt nodarboties ar sevi!

  • Aizejošā vasara būtiski paātrināja mūsu novecošanos: laiks sākt nodarboties ar sevi!

Publicēts: 11:38 27.09.2018 Pievieno notikumu

«Augsts ultravioletais indekss, sausa āda un dažādi iekaisuma rakstura izsitumi cilvēkiem ar problemātisko ādu», apmēram tā raksturo aizejošo vasaru Ludmila Stavro Freiberga, kosmetoloģe un klīnikas «Panacea Pro» vadītāja.

Ludmila atzīmē, ka vasara ir ne tikai atpūtas un pludmales, jūras un saules baudīšanas laiks, bet arī kaitīgo iedarbību periods, kas ādai nozīmē paaugstinātu stresu. «Rezultātā mēs novecojam daudz ātrāk nekā jebkurā citā sezonā».

Rudens – pats piemērotākais laiks, lai uzsāktu procedūras

«Septembris uzdod sabiedrībai jaunu darba ritmu bērni sāk iet uz skolu, bet klienti pievēršas sev un atgriežas mūsu klīnikā. Pēc savas pieredzes varu pateikt, ka vasaras beigās visi izskatās ne tikai atpūtušies, bet arī gadu vecāki ar jauniem pigmenta plankumiem, paplašinātiem asinsvadiem, sausu atūdeņotu ādu, daudz izteiktākām grumbām utt., bet tas viss tāpēc, ka fotonovecošanās dara savu darbu paātrina ādas novīšanas procesu.

Mūsdienu estētiskā medicīna piedāvā diezgan plašu pakalpojumu spektru. Piemērotas procedūras izvēle ir visgrūtākais uzdevums, ar ko saskaras klients. Tas ir praktiski neizpildāms uzdevums! Kā saprast, kura lāzerprocedūra būs visefektīvākā? Tā, kuru visvairāk reklamē? Bet varbūt pamēģināt to, kas iepatikusies draudzenei? Vai to, kurai šobrīd ir atlaides? Vai varbūt izvēlēties visdārgāko...? Par injekcijām arī runā daudz un dažādi. Ar ko tad sākt?...

Kā profesionāle, es vienmēr iesaku sākt ar speciālista konsultāciju. Speciālists kvalitatīvi novērtēs situāciju un piemeklēs jums vispiemērotākās procedūras. Tālāk viss notiek tāpat kā jebkurā citā lietā, kad svarīgi ir sasniegt rezultātu: sākumā mēs analizējam situāciju novērtējam ādas stāvokli, atklājam tās trūkumus un vajadzības. Tālāk uzstādām konkrētus mērķus, ņemot vērā klienta vēlmes kādu rezultātu viņš vēlas sasniegt, kādu problēmu atrisināt, ko novērst, ko uzlabot (piemēram, novērst nevēlamo pigmentāciju un grumbiņas pēc pludmales sezonas, atsvaidzināt sejas krāsu utt.). Pēc tam mēs piemeklējam procedūras, kas palīdzēs panākt šos mērķus. Tas arī viss novērtējums, mērķa uzstādīšana, risinājuma piedāvājums.

Rudenī un ziemā, kad ultravioletā starojums zemāks, mēs varam vērsties pie daudz agresīvākām metodēm, kas vienlaikus ir arī daudz efektīvākas, piemēram, lāzerprocedūrām. Varam veikt arī ķīmisko pīlingu. Bieži vien šīs procedūras prasa ādas īpašu sagatavošanu, tāpēc skaistumkopšanas procedūru kursu vēlams sākt laicīgi.

Neuzķerieties uz izreklamētām «superprocedūrām»

Dažas jaunas procedūras patiešām nav sliktas. Tās var būt efektīvas, bet nav zināms, vai tās būs piemērotas tieši Jums. Klīnikas «Panacea Premium» speciālistu iecienītākais teiciens: «Nav neefektīvu procedūru, ir nepareizi piemeklēti klienti!» Citiem vārdiem, lai cik teicama būtu procedūra, to nedrīkst piedāvāt katram. Kādam tā var būt absolūti nepiemērota! Piemēram, ar lāzerprocedūru palīdzību nevar sašaurināt taukainas jutīgas ādas poras. Šajā gadījumā jāpiemeklē kaut kas cits. Bet tas nenozīmē, ka lāzerprocedūras ir neefektīvas. Vienkārši katram klientam ir nepieciešama individuāla pieeja, universālu risinājumu nav.

Tomēr es vēlos atzīmēt ieteicamas un visnoderīgākās procedūras rudens sezonā. Tās ir mezoporācija, biorevitalizācija un mezoterapija. Šīs procedūras ir vērstas tieši uz ādas atjaunošanu un mitrināšanu, kas mums ir īpaši nepieciešams pēc vasaras sezonas. Vēl rudenī būs piemērotas pigmentācijas novēršanas procedūras, tādas kā ķīmiskie pīlingi (īpaši vēlos atzīmēt retinola pīlingu), kā arī fotoatjaunošanas procedūras.

Sastādiet programmu cīņai pret novecošanos tikai ar speciālistu!

Skaistumkopšana, it īpaši procedūras, kas vērstas uz ādas novecošanas novēršanu, dažreiz prasa būtiskus izdevumus un investīcijas, tāpēc nav vērts patstāvīgi «nozīmēt» sev procedūras, izejot no principa «pats labākais». Prātīgāk ir vērsties pie speciālista. Atcerieties, ka tikai pareizi sastādīta programma ar pareizu procedūru secību palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu un saglabāt to uz ilgu laiku.

Novēlu visiem satriecoši skaistu rudeni un mīlestības pilnu ziemu, kā arī novēlu, lai jūsu atspulgs spogulī sniedz jums prieku. Jo, kā zināms, vecumam nav nozīmes tikai tad, ja mēs atrodamies harmonijā ar sevi un jūtamies pārliecināti par sevi».

 

Informāciju sagatavoja komunikāciju aģentūra Advanced Learning & Communications www.alc.lv sadarbībā ar skaistumkopšanas klīniku PanaceaPro www.panaceapro.lv.

  • Aizejošā vasara būtiski paātrināja mūsu novecošanos: laiks sākt nodarboties ar sevi!

  • Aizejošā vasara būtiski paātrināja mūsu novecošanos: laiks sākt nodarboties ar sevi!

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv