Ar jūrmalnieka karti – vairāk priekšrocību

  • Ar jūrmalnieka karti – vairāk priekšrocību

Publicēts: 13:01 11.02.2019 Pievieno notikumu

Patlaban visiem jūrmalniekiem ar Jūrmalas iedzīvotāja karti ir iespēja braukt pilsētas autobusos bez maksas. Pavisam drīz, uzrādot iedzīvotāja karti, varēs saņemt arī dažādas citas Jūrmalas uzņēmēju piedāvātās atlaides un priekšrocības.

Pagājušā gada decembrī Jūrmalas pilsētas dome lēma par sadarbības līgumu slēgšanu ar uzņēmējiem priekšrocību un atlaižu sniegšanai Jūrmalas iedzīvotāja kartes lietotājiem. Atlaides varētu piemērot uzņēmēji Jūrmalas pilsētā dažādiem izklaides pasākumiem, veselības uzlabošanas pakalpojumiem ārstniecības un atpūtas iestādēs, ēdināšanas pakalpojumiem kafejnīcās u. tml. Atlaižu un priekšrocību apmēru noteiks pats uzņēmējs.

Tāpat plānots, ka ar laiku dažādas priekšrocības iedzīvotājiem varētu sniegt arī pašvaldības iestādes daudzveidīgu pakalpojumu saņemšanai.


Informācija par piedāvājumiem – avīzē un mājaslapā

Plānots, ka pirmie sadarbības partneru piedāvājumi Jūrmalas iedzīvotāja kartes lietotājiem varētu būt pieejami februāra beigās, kad tiks noslēgti sadarbības līgumi par priekšrocību piešķiršanu.

Aktuālie piedāvājumi būs redzami sadaļā “Jūrmalas iedzīvotāja karte”, tādēļ aicinām iedzīvotājus sekot līdzi jaunākajai informācijai par aktuālajiem piedāvājumiem. Par tiem informēsim arī pašvaldības izdevuma “Jūrmalas Avīze” turpmākajos numuros.

Aicinām uzņēmējus piedāvāt priekšrocības jūrmalniekiem

Jūrmalas uzņēmējus mudinām iesaistīties un sniegt jūrmalniekiem papildu atlaides un priekšrocības. Par sadarbības iespējām un piedāvājumiem uzņēmējus aicinām sazināties ar Jūrmalas pilsētas pašvaldību, rakstot uz e-pasta adresi uznemeji@jurmala.lv.

Kur var saņemt jūrmalnieka karti?

Tiem jūrmalniekiem, kuri vēl nav saņēmuši Jūrmalas iedzīvotāja karti, atgādinām, ka to var saņemt Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centros. Jūrmalnieka karte pirmreizēji tiek izsniegta bez maksas, ja persona ir deklarēta Jūrmalas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā vai ja tai pieder nekustamais īpašums Jūrmalas pilsētā.

 

Apmeklētāju apkalpošanas centrs Kauguros, Raiņa ielā 110:

·         pirmdienās, trešdienās plkst. 9.30–13.00 un 13.30–19.00;

·         otrdienās, ceturtdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–17.00;

·         piektdienās plkst. 9.30–13.00 un 13.30–16.00.

 

Apmeklētāju apkalpošanas centrs Ķemeros, Tukuma ielā 30, un Majoros, Jomas ielā 1/5:

·         pirmdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–18.00;

·         otrdienās–ceturtdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–17.00;

·         piektdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–16.00.

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv