Autovadītāji met dusmīgus skatienus - velosipēdists brauc!

  • Autovadītāji met dusmīgus skatienus - velosipēdists brauc!

    pixabay.com/photos/bike-sunset-evening-outdoor-1517763/

Publicēts: 18:46 10.08.2023 Pievieno notikumu

Latvijas tauta šķietami dalās divās daļās - tie, kas nevar ciest velosipēdista klātbūtni uz ceļa un tie, kas uz šiem velosipēdiem brauc. Bieži aizmirstam, ka ir ļoti daudzi pieklājīgi riteņbraucēji, kas ievēro ceļu satiksmes noteikumus un nevienam netraucē. Tieši šie velobraukšanas entuziasti ir tie, kas uzspodrina riteņbraukšanas hobija vārdu un tomēr paliek nepamanīti. Šāda velo braukšanas kultūra ir tā, kuru vajadzētu kultivēt katram velosipēda īpašniekam!


Velosipēds ir vairāk kā transportlīdzeklis - tas ir dzīvesveids.


Protams, ir arī tie, kuri savu velosipēdu neved ne tuvumā ceļu satiksmei. Šiem braucējiem velosipēds patiešām ir dzīvesveids. Līdz ko beidzas pēdējās salnas, daudziem jau ir plāns cik daudz meža un kalnu takas šovasar jāpaspēj pievarēt. Un tas, ka velosipēds palīdz ietaupīt milzu naudu uz pārvietošanās rēķina viņiem nav pat prātā. Galvenais ir asas izjūtas!


Minamies droši un baudam vasaru!


Lai vai kurš velosipēdista tips Jūs būtu, droša pārvietošanās ar velosipēdu nāk tikai par labu jebkuram riteņbraucējam. Pilnāks maks, vējš matos un izvingrināti muskuļi ir tikai daži plusi, ko velosipēds piedāvā. Noteikti, ka daudziem braucējiem uz plauktiem drīz sāks mirdzēt pirmās velomaratonu medaļas. Bet īstā medaļa, kuru velosipēds dāvina katram ir tikai viena - par labi pavadītu laiku un brīnišķīgu pašsajūtu!


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv