Bāra krēsli – pieci ieteikumi, kas palīdzēs atrast labākos

  • Bāra krēsli – pieci ieteikumi, kas palīdzēs atrast labākos

Publicēts: 10:13 10.11.2022 Pievieno notikumu


Foto: AJ Produkti


Lai gan šo mēbeļu nosaukums vedina domāt, ka tie paredzēti tikai bāriem, tā nebūt nav – šobrīd bāra krēsli redzami arī kafejnīcās, restorānos, krogos, viesnīcu lobijos un arī mājokļu virtuvēs vai ēdamistabās. Šajā rakstā uzzināsi, kā tos izvēlēties!

Ieteikums #1 – pievērs uzmanību krēslu augstumam

Bāra krēsla augstumam jābūt proporcionālam galda vai letes augstumam. Optimāli, ja krēsls ir par 25–30 centimetriem zemāks nekā letes vai galda virsma. Ievērot šo noteikumu ir svarīgi divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, pārāk augsts vai zems bāra krēsls radīs diskomfortu sēdētājam, un, otrkārt, neiederēsies telpas interjerā.

Ieteikums #2 – ņem vērā krēslu dizainu un uzbūvi

Foto: AJ Produkti


Arī bāra krēslu dizainam vienlaicīgi ir gan estētiska, gan praktiska nozīme. Viena no galvenajām izvēlēm, kas jāveic – iegādāties bāra krēslus ar vai bez atzveltnes mugurai. Krēslus bez atzveltnes var pilnībā novietot zem letes vai galda, taču modeļi ar atzveltni nodrošina ērtāku sēdēšanu. Bāra krēslu lietotāji novērtēs arī kāju balstu, un papildu komfortam noder polsterēti sēdekļi.


Tāpat uzmanību pievērs krēslu dizainam un krāsai. Ja neesi pārliecināts, ka spēsi izvēlēties telpas interjeram piemērotākos krēslus, noderēt var interjera dizainera konsultācija.

Ieteikums #3 – apsver iegādāties krēslus, kurus var sakraut vienu uz otra

Šādi bāra krēslu modeļi palīdz būtiski ietaupīt vietu, kā arī atvieglo telpas uzkopšanu. Attiecīgā opcija lieti noder, ja telpu, kurā bāra krēsli atrodas, izmanto arī citām vajadzībām un to vairāk vai mazāk regulāri nepieciešams atbrīvot.


Ieteikums #4 – ja krēslus paredzēts izmantot ārpus telpām, izvēlies atbilstošu modeli

Lielākoties bāra krēslus izmanto iekštelpās. Ja tos grasies lietot arī zem klajas debess, pievērs uzmanību, vai konkrētais krēslu modelis šādiem apstākļiem ir piemērots. Pretējā gadījumā mēbeli var sabojāt temperatūras svārstības, nokrišņi un UV starojums.

Ieteikums #5 – dod priekšroku kvalitatīviem modeļiem no uzticama ražotāja

Foto: AJ Produkti


Bāra krēsli ir iecienīts mēbeļu veids, un līdz ar to arī piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs. Ja vēlies, lai krēsli būtu ērti gan sēdēšanai, gan kopšanai, kā arī tie kalpotu gadiem ilgi, lūkojies zināma ražotāja virzienā, kas piedāvā patiešām kvalitatīvu produkciju. Krēslu cena līdz ar to, iespējams, būs augstāka, taču ilgtermiņā šāda investīcija pavisam noteikti atmaksāsies.


AJ Produkti plašajā preču klāstā atrodami daudz un dažādi bāra krēsli, kurus vieno bezkompromisu kvalitāte un elegants dizains. Ielūkojies plašajā piedāvājumā internetveikalā AJProdukti.lv!

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv