Biļeti braucienam “Rīgas satiksme” sabiedriskajā transportā turpmāk būs iespējams iegādāties ar Mobilly

  • Biļeti braucienam “Rīgas satiksme” sabiedriskajā transportā  turpmāk būs iespējams iegādāties ar Mobilly

Publicēts: 12:26 22.10.2021 Pievieno notikumu

Ņemot vērā iedzīvotāju aizvien augošo pieprasījumu pēc elektroniskajām “Rīgas satiksme” transporta biļetēm, tagad tās vienam braucienam ir iespējams iegādāties arī ar Mobilly lietotnes starpniecību. Jaunais pakalpojums no šodienas ir pieejams visu maršrutu sabiedriskajos transportlīdzekļos un ievērojami atvieglo ikdienu tiem pasažieriem, kuri ar sabiedrisko transportu pārvietojas neregulāri un dod priekšroku bezskaidras naudas darījumiem.


Lai nopirktu vienreizējo brauciena biļeti, Mobilly izvēlnes joslā jāuzklikšķina uz sadaļas “Citi” un jāizvēlas “Rīgas satiksmes elektroniskā biļete”. Turpretī, lai biļeti aktivizētu, mobilajā lietotnē nepieciešams noskenēt transportlīdzeklī izvietoto QR kodu. Pēc biļetes aktivizēšanas tiek ģenerēts unikāls QR kods, kas atrodams aktīvo biļešu sarakstā un ko pēc nepieciešamības uzrādīt kontrolierim. Maksa par biļeti paliek nemainīga - arī iegādājoties to Mobilly, biļetes cena ir 1,15€. 


Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš uzsver, ka šis ir sen gaidīts risinājums, kas beidzot ļaus ērti iegādāties biļetes arī galvaspilsētas sabiedriskajā transportā: “Jaunais risinājums ir pašsaprotams solis, lai parūpētos par ērtu biļešu apmaksu un izmantotu mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas. Mēs darām visu iespējamo, lai arī citi biļešu veidi jau drīzumā būtu pieejami Mobilly lietotnē.”


Līdz šim vienas biļetes cena, pērkot to pie transportlīdzekļa šofera, bijusi 2€, turklāt samaksu bija iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Savukārt elektroniskie biļešu automāti bija pieejami tikai jaunajos zemās grīdas tramvajos, bet iepriekšpārdošanas biļetes jeb e-taloni - konkrētās tirdzniecības vietās. Tas nereti apgrūtināja pasažieru iespējas laikus iegādāties biļeti neplānotiem braucieniem, un tādējādi jaunieviestā lietotnes Mobilly funkcija sabiedriskā transporta pakalpojumus padara galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem vēl pieejamākus un ērtākus.

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv