Dāvanu karšu idejas dzimšanas dienā, jubilejā un citos svētkos

  • Dāvanu karšu idejas dzimšanas dienā,  jubilejā un citos svētkos

Publicēts: 11:21 22.04.2022 Pievieno notikumu

Parasti, ja nezinām, ko kādam dāvināt dzimšanas dienā, mēs ķeramies pie visparastākās dāvanas – naudas. Taču ir arī smalkāks veids, kā kādam uzdāvināt dāvanu – dāvanu karšu veidā.

Dāvanu kartes ir lieliska alternatīva skaidras naudas dāvanām,  jo tās ne tikai parāda tavas rūpes un pievērsto uzmanību dāvanas saņēmējam, bet arī dod stimulu jubilāram vai jubilārei iet un tērēt šo naudu uz vērtīgām lietam, kuras viņš vai viņa nepērk ikdienā.

Ir divi dāvanu karšu veidi, kurus var dāvināt:

Slēgta cikla – Šīs dāvanu kartes var iegādāties pie jebkura konkrēta veikala vai pakalpojumu devēja. Jūs to varat iegūt lielākajā daļā veikalu, un saņēmējs pēc tam var doties un iepirkties noteiktajā veikalā. Jums ir diezgan labi jāpārzina savu draugu, otro pusi vai ģimenes locekli, lai paredzētu, kādi produkti tam patīk vai var potenciāli patikt, gadījuma ja viņiem būtu iespēja izmantot dāvanu karti.

Atvērta cikla – šīs ir daudz elastīgākas, jo atvērta cikla dāvanu kartes nav saistītas ar konkrētu veikalu. Tās darbojas gandrīz kā īstas kredītkartes. Izgatavojot šīs dāvanu kartes, ir daudz vairāk brīvības un radošuma, un jūs varat viegli izveidot savas pielāgotās dāvanu kartes, un, to darot, jūs dodat izvēlētajai personai brīvību iepirkties jebkurā veikalā, kuru viņš vēlas.

Ja neesat droši par to, kādu dāvanas karti dāvināt uz kāda dzimšanas dienu, tad apskatiet dažas no šīm dāvanu karšu idejām dzimšanas dienā, jubilejā un citos svētkos, kuras padarīs ikvienu pateicīgu.

Higiēna un personīgā kopšana

Viena no universāli labākajām dāvanu kartēm ir tās, kuras domātas tērēt uz personīgās kopšanas pamata. Smaržas, odekolons, ziepes, šampūni un citi personīgās higiēnas produkti ir lieliskas dāvanas pašas par sevi, taču ar dāvanu kartes palīdzību nav jāriskē ar pareizu smaržu vai aromātu, kurš var saņēmējam nepatikt.

Tēja un kafija

Gandrīz visi dzer tēju vai kafiju. Tāpēc ideja šāda – iedodiet viņam vai viņai dāvanu karti uz labu kafejnīcu. Ja attiecīgā persona nepavada savu laiku kafejnīcās, tad uzdāviniet karti uz labu kafijas vai tējas veikalu, kurā viņi var izvēlēties savu mīļāko tēju vai kafiju. Ja gribat pariskēt, tad dodiet viņiem iespēju eksperimentēt un apmeklēt greznu tējas un kafijas veikalu, lai viņi varētu izmēģināt un dalīties ar jaunām garšām.

Spa un labsajūtas dāvanu karte

Dāvanu karte uz SPA ir brīnišķīga dāvana jūsu īpašai dāmai, vienalga, vai tā būtu jūsu sieva, draudzene māte vai māsa, pat vīrieši nevar pateikt nē masāžai. Šī dāvanu karte varētu būt viltīga pēc tādas būtības, ka ne katrs var izbaudīt relaksējošu brīvdienu viens pats, tāpēc varētu būt izdevīgi rezervēt spa procedūru diviem.

Dāvanu karte maltītei

Vai cilvēks, kuram jūs vēlaties uzdāvināt dāvanas karti ēdienu baudītājs? Jūs zināt labu restorānu? Vai ir kāda vieta vai ēdiens, kuru jūs ļoti vēlaties izmēģināt, lai draugam vai ģimenes loceklis izmēģina? Iedodiet viņiem dāvanu karti uz ēdināšanas vietu, kuru viņi, pēc jūsu domām, izbaudīs. Dažreiz labākā dāvana ir laba maltīte.

Fotosesijas dāvanu karte

Piedalīties profesionālā fotosesijā ir kaut kas, no kā neviena sieviete neatteiktos. Mūsdienās pat vīrieši būtu ar mieru uztaisīt dažas bildes saviem sociāliem mēdijiem. Tas ir brīnišķīgs veids kā pavadīt laiku, iegūt skaistas bildes un iemūžināt skaistās atmiņas. Fotostudijas.lv var iegādāties dāvanu karti draugam, draudzenei, kolēģim vai ģimenes loceklim. Šī ir dāvanu karte, kas paliks atmiņās un kura dot lielu vērtību jūsu izvēlētajam jubilāram.

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv