Džeza mākslinieku konkurss 9.- 11. aprīlis 2015

  • Džeza mākslinieku konkurss 9.- 11. aprīlis 2015

Publicēts: 15:35 27.03.2015 Pievieno notikumu

RIGA JAZZ STAGE mērķis ir sniegt jaunajiem mūziķiem iespēju izmēģināt spēkus starptautiskā konkursā kopā ar jauniem džeza izpildītājiem no dažādām pasaules valstīm. RIGA JAZZ STAGE nav populārās mūzikas talantu konkurss, šis konkurss aktualizē džeza mūzikas žanru un tā atpazīstamību Latvijā un ārpus tās. 

 

Organizējot jauno džeza mākslinieku konkursu, izpildītājiem paveras ne tikai lieliska iespēja iekļauties Baltijas un tuvāko kaimiņvalstu kultūras apritē – tas ir arī stimuls attīstīt savas iemaņas un talantus. Konkurss ir arī lieliska iespēja popularizēt Latvijas vārdu uz starptautiskās skatuves, kā arī – iespēja jaunajiem mūziķiem veidot kontaktus ar plaši pazīstamiem māksliniekiem, producentiem un festivālu rīkotājiem.

 

Starptautiskais jauno džeza mākslinieku konkurss dibināts 2004.gadā.

 

2013.gadā konkurss tika atjaunots ar jaunu nosaukumu "Riga Jazz Stage", pulcējot muzikāli spēcīgus konkursantus ne tikai no Latvijas un Baltijas, bet no visas Eiropas.

 

Šis projekts dod iespēju jauniem talantiem pierādīt sevi džeza mūzikā, iegūt atpazīstamību un skatuves pieredzi, kā arī - prezentēt sevi starptautiskā mērogā.

 

Konkursa žūrijas sastāvu veido profesionāli mūziķi, mūzikas producenti, festivālu organizatori un pasniedzēji no  ASV, Latvijas, Somijas, Šveices, Igaunijas un Lietuvas. Žūrijas sastāvā darbojušies Terri Lyne Carrington, Giorgio Serci,  Jojo Mayer, Mandy Gaines, Jyrki Kangas, Peter Basler, Johanna Iivanainen, Önder Focan, Raimonds Pauls un daudzi citi.

 

*http://www.rigajazz.lv/

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv