Jaunie Ultron elektriskie skrejriteņi pārsteidz iztēli ar tehniskām specifikācijām un spēj konkurēt pat ar automašīnām

  • Jaunie Ultron elektriskie skrejriteņi pārsteidz iztēli ar tehniskām specifikācijām un spēj konkurēt pat ar automašīnām

Publicēts: 11:51 02.08.2022 Pievieno notikumu

Kompānija Ultron neapstājas pie sasniegtā, bet turpina pārsteigt patērētājus ar jauniem uzlabotiem modeļiem. Ultron elektriskie skrejriteņi izceļas starp konkurentu produktiem ar augstu apvidus veiktspējas līmeni, izcilu konstrukcijas kvalitāti un manevrētspēju. Jaunais Ultron ir tiešām lielisks elektriskais palīgs ar augstvērtīgu tehnisko funkcionalitāti par ļoti pievilcīgu cenu. Jaunie elektriskie skrejriteņi vienmēr tiek izstrādāti ņemot vērā gan iepriekšējo modeļu trūkumus, gan klientu atsauksmes, un tāpēc jaunais modelis ir ļoti klientorientēts. Ultron T11 Plus ir uzlabota iepriekšējā modeļa versija  ̶  tas ir jaudīgs elektriskais skrejritenis, kas ideāli piemērots braucieniem gan pilsētā, gan nelīdzenā apvidū.

Abi Ultron T11 sērijas elektriskie skrejriteņi atšķiras no analogajiem modeļiem ar teicamām tehniskām specifikācijām, bet Ultron T11 Plus modelis ir lielāks par savu priekšgājēju, un tam ir 13 collu riteņi  ̶  jaunums Ultron elektrisko skrejriteņu konstrukcijā. Katra motorriteņa jauda ir 1600 W, un atbilstoši ražotāja apgalvojumiem, šis skrejritenis tagad var sasniegt ātrumu līdz pat 70 km/h. Modelim ir nevainojama hidrauliskā bremžu sistēma, un platie riteņi nodrošina lielisku saķeri ar jebkuru ceļa segumu. Ir arī iespēja pielāgot bremzēšanas pakāpeniskumu atkarībā no lietotāja vēlmēm un braukšanas apstākļiem. Pateicoties uzlabotajam 30 Ah 60 V akumulatoram, ar vienu uzlādi iespējams nobraukt 60-70 km atkarībā no ceļa seguma kvalitātes, laikapstākļiem un braucēja komplekcijas. Tomēr, braucot lielā ātrumā, jāatceras, ka elektriskie skrejriteņi ir pilntiesīgi satiksmes dalībnieki, un, lai pasargātu sevi un citus, ir jāzina ceļu satiksmes noteikumi un jāiegādājas atbilstošs drošības aprīkojums.

Viens no būtiskākajiem uzlabojumiem salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli ir skrejriteņa priekšpusē uzstādītā gāzes/eļļas amortizācijas dakša, kas ir ideāli piemērota braukšanai pa nelīdzenu virsmu. Aizmugurē divas atsperu balstiekārtas ir montētas uz gultņiem, nevis uz uzmavas kā iepriekšējiem modeļiem, tādējādi samazinot detaļu brīvkustību un nodilumu, kā arī biežas apkopes nepieciešamību. Jaunajā modelī mainīts arī klāja izmērs, kas ir ļāvis ražotājiem uzstādīt jaudīgāku akumulatoru un palielināt braucēja komfortu.

Stūres konstrukcija nav mainīta, tās augstums ir regulējams un piemērots praktiski jebkura auguma braucējam. Uz stūres bloka izvietota gaismu vadības ierīce, pagrieziena signālu slēdzis, voltmetrs un borta dators. Dubultie Arctic lukturi ir būtisks apgaismojuma uzlabojums šajā skrejriteņa modelī  ̶  tos var regulēt vēlamajā leņķī, kā arī rādīt aizmugurējos pagrieziena signālus, kas ir īpaši noderīgi tumšajā diennakts laikā un sliktas redzamības apstākļos.

Elektriskie skrejriteņi ir ļoti populāri, pateicoties to kompaktajam izmēram un mobilitātei. Jums ne tikai nav jātērē laiks sastrēgumos un pārpildītā pilsētas satiksmē, bet nepieciešamības gadījumā šo transporta līdzekli var salocīt ar pāris vienkāršām kustībām un nest rokās. Ultron jau ir izpelnījies atzinību, pateicoties tā salokāmā mehānisma kvalitātei un ērtajam rokturim. Lai gan jaunais modelis sver 40 kg un ir diezgan neērts pārnēsāšanai lielos attālumos, tā izmēri salocītā veidā ir piemēroti jebkura automobiļa bagāžniekam vai pārvadāšanai sabiedriskajā transportā.

 

Veikals gpspro.lv ir viens no elektrotransportlīdzekļu pārdošanas tirgus līderiem, un tīmekļa vietnē ir pieejami detalizēti apraksti par katru no vairākiem desmitiem dažādu elektrisko skrejriteņu modeļiem par pievilcīgām cenām. Ultron elektriskie skrejriteņi ir vieni no populārākajiem un vislabāk pārdotajiem modeļiem, jo uzņēmums jau sen ir nepārspējamas kvalitātes un izturības sinonīms. Ja nejūtaties pārliecināts par savām prasmēm un izvēli, sazinieties ar gpspro.lv speciālistiem, un viņi palīdzēs jums ātri atrast modeli, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlamam budžetam.


Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv