Kāpēc apakšveļa sievietēm ir tik svarīga?

  • Kāpēc apakšveļa sievietēm ir tik svarīga?

Publicēts: 18:14 10.10.2023 Pievieno notikumu

Apakšveļa noteikti ieņem daudz ievērojamāku lomu sieviešu dzīvē nekā vīriešu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir šortiņi, brazīliešu biksītes, stringi vai pikanta lingerie, apakšveļa ir daudz svarīgāks atribūts sievietes ikdienā un dzīvē, nekā varētu iedomāties. Izrādās, apakšveļa ietekmē psiholoģisko pašsajūtu un ķermeņa fizisko stāvokli. Pateicoties pareizai apakšveļas izvēlei, sieviete var justies pārliecinātāka, jūtīgāka, iekarojamāka. Apakšveļas izvēle var pat sūtīt signālus par sievietes noskaņojumu. Sniedzot gan grāciju, gan sievišķību, eleganta apakšveļa var palīdzēt ķermenim un dvēselei. Kā tas notiek?

 

Apakšveļas fiziskās priekšrocības

Sievietes intīmo zonu higiēna un komforts ir ļoti jutīgas tēmas. Daudzas sievietes izvairās par to runāt, īpaši, ja saskaras ar problēmām vai traucējumiem. Ginekologi pastāvīgi un vienbalsīgi skaidro, ka jānēsā tas, “Kas patīk un kas ir ērti“. Rakstā, kas publicēts laikrakstā New York Times, ginekoloģe Jen Gunter sīkāk paskaidroja, kāpēc ir jāizvēlas tikai ērta apakšveļa. Nakts laikā tas ir īpaši svarīgi, guļot - SUPERSEX jūs atradīsiet kvalitatīvus naktskreklus.

Ārste uzsver, ka pieskārieni un komforts ir ļoti personisks akcents. Jums var patikt zīds vai sintētika, vai varbūt jums patīk pavisam citi auduma materiāli.

Nekad nedzenieties līdzi modes tendencēm un izvēlieties to, kas jums ir ērti un patīkami, jo diskomforts tajās vietās ir ļoti kaitinošs un jūs nevarēsiet no tā atbrīvoties, vienkārši mainot savu stāvokli. Un neērtību dēļ var rasties nopietnas veselības problēmas.

Pēc J.Gunter teiktā, nav lielas atšķirības starp sintētiskiem un dabīgiem materiāliem. Lai gan bieži tiek reklamēts, ka jāizvēlas pēc iespējas dabīgāki materiāli, akli tam ticēt nevajag.

Pēc medicīnas speciālistes teiktā, šādu viedokli veido virspusēji pētījumi, kas nav līdz galam precīzi. Pareizi izmazgāta, pat sintētiskā apakšveļa nekaitēs jūsu ķermenim. Protams, tai sintētikai nevajadzētu būt zemākās kvalitātes.

Vissvarīgākais ir pasargāt savas erogēnās zonas un kājstarpi no ilgstošas ​​saskares ar ķermeņa šķidrumiem, ārēja mitruma un nehigiēniskiem apstākļiem. Neizjūtot diskomfortu tajās vietās, jebkura sieviete daudz vieglāk smaidīs un sāks uzticēties sev, savam ķermenim un veiksmīgāk veiks uzdevumus darbā, mācībās vai citās jomās un būs produktīvāka.

Galu galā ieguvumi ilgtermiņā būs acīmredzami. Piemēram, ja nejūtat diskomfortu (jums nav karsti, ir ērti...), tām vietām nevajadzētu svīst. Tas ir svarīgi, jo sviedri ilgstoši var kairināt jutīgo kājstarpes ādu, un urīns vai pat mazākās tā pēdas var izraisīt ādas šķelšanos.

Tātad, pasargājot savu ķermeni no nehigiēniskiem apstākļiem, pat ar sintētisko apakšveļu, jūs varat būt drošas un justies labi!

 

Psiholoģiskās priekšrocības

Viens no lielākajiem britu laikrakstiem The Independent publicēja rakstu, kurā bija teikts, ka pēc zinātniski sociāla pētījuma datiem tika novērots, ka sievietes apakšveļas izvēle ietekmē viņas garastāvokli. Gandrīz puse aptaujāto sieviešu jutās seksīgākas un apmierinātākas ar savu izskatu, valkājot skaistu vai īpašu apakšveļu. Vēl interesantāk ir tas, ka gandrīz piektā daļa teica, ka apakšveļu izvēlējušās pēc garastāvokļa. Vīrieši droši vien tikai pamātu ar galvu. Viņi noteikti nestāstītu, kad pēdējo reizi izvēlējās apakšveļu, pamatojoties uz rīta noskaņojumu.

Pētījuma autore saprata, ka sievietēm ir ārkārtīgi svarīgas arī tās drēbes, kuras neviens cits neredz.

Visticamāk, neatradīsiet daiļā dzimuma pārstāvi, kura stringos nejustos seksīgāka nekā sievieti vienkāršā šortiņu veida apakšveļā. Tāpat arī piesprādzējamās zeķes, ķermeņa kostīmi, tematiskie kostīmi, naktskrekli u.c. – tas viss ļauj sievietei, kura tos valkā, justies iekārojamai un pārliecinātai par savu skaistumu un ķermeni.

Tātad var piekrist secinājumam, ka laba un pievilcīga sieviešu apakšveļa uzlabo pašpārliecību, pat ļauj sievietei izpausties un justies labāk savā ādā.

 

Seksīgas sieviešu apakšveļas priekšrocības attiecībām

Nevar palaist garām sieviešu apakšveļas priekšrocības attiecībām. Tas attiecas uz intīmo laiku, ko pāris pavada kopā. Pikants naktskrekls vai apakšveļas komplekts, kas gandrīz neko nesedz, var izraisīt kaisli, atjaunot nodzisušo degsmi un palīdzēt atjaunot attiecības normālā stāvoklī.

Kāpēc sieviešu apakšveļa ir noderīga attiecībām? Iespējams, tāpēc, ka sievietes ķermenim attiecībās ir lielāka nozīme nekā vīrieša. Sievietes arsenālā ir vairāk ieroču, ar kuriem viņa var ietekmēt vīrieša viedokli vai pavedināt viņu. Tas var arī radīt zināmu atmosfēru jūsu attiecībās, piemēram, reizi mēnesī vai noteiktās reizēs sieviete palutina vīrieša acis un sajūtas ar pikantu apakšveļu un tas var pārvērst intīmos mirkļus par ļoti gaidītu attiecību fāzi. Un par to ne ikviens var lepoties.

Jāpiemin arī, ka nenovērtēta nepaliks arī šāda sievietes dāvana vīrieša dzimšanas dienā vai jūsu attiecību gadadienā. Vai vēlaties izvēlēties kaut ko tieši šim gadījumam? Apmeklējiet https://supersex.lv/seksuala-apaksvela/kostimi-iekardinasanai/.

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv