Latakko aprit 25 gadi.

Publicēts: 09:20 08.10.2019 Pievieno notikumu

Latakko aprit 25 gadi. Kāpēc 2019. gadā uzņēmums ierindojās Latvijas labāko darba devēju TOP50, Latvijas uzņēmumu TOP100 un tika atzīts par sociāli atbildīgu?

2019. gada 4. oktobrī Latvijas uzņēmums Latakko svin savu 25 gadu jubileju. Uzņēmuma vadītājs Jevgēņijs Kopilkovs atzīmē, ka šajā laikā pārvarētas vismaz 3 krīzes, Latvijas sabiedrībai saziedoti vismaz 100000 eiro, Āgenskalnā iestādīti 20 koki un darbība paplašināta uz visu Baltijas reģionu. 

Veiksmes pamatā – enerģisks komandas darbs

"Mūsu galvenā vērtība ir cilvēki. Mūsdienīgi, forši, atvērti. Šobrīd holdingā Latakko strādā 280 darbinieki, no kuriem 42 strādā vairāk nekā 10 gadus. 2019. gadā esam ierindojušies Latvijas darba devēju TOP50 32. vietā. Mani vienmēr iedvesmoja cilvēki, kas strādā Latakko komandā. Neviens no sasniegtajiem rezultātiem nebūtu iespējams bez viņu talanta un ieguldītās enerģijas.

Ilgus gadus mūsu uzņēmuma pamatvērtības bija rūpes un uzmanība. Tagad tām ir pievienojušās arī cieņa un uzticība. Mēs realizējam darbinieku radošo potenciālu un sekmējam viņu profesionālo izaugsmi, sniedzot iespēju ne tikai piedalīties biznesa procesos un projektos, bet arī vadīt tos. Ar uzņēmuma jauno pieeju un sasniegtajiem rezultātiem esmu pilnībā apmierināts".

Drošība uz ceļa, rūpes par apkārtējo vidi un ziedojumi bērniem 100000 eiro apmērā

"Gan paši, gan sadarbībā ar partneriem 25 gadu laikā esam īstenojuši vairākus sociālos projektus. Mūsu lepnums ir labdarības projekts "Riepas ar sirdi". Sadarbībā ar partneriem no Pirelli Key Point tīkla mēs esam saziedojuši Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai vairāk nekā 100000 eiro un izglābuši daudzu bērnu dzīvības. 

5 gadus atpakaļ Āgenskalnā pie Māras dīķa iestādījām 20 kokus. Šogad, turpinot tradīciju, iestādīsim vēl 5. Kopā ar Latakko klientiem mēs rūpējamies ne tikai par drošību uz ceļa, bet arī par apkārtējo vidi. Es lepojos ar mūsu rezultātiem un iedvesmojos no tiem".

Līderis nozarē ar apgrozījumu 67 milj. eiro

“Pēdējo 25 gadu laikā Latakko ir kļuvis par līderi savā jomā un vienu no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Pateicoties sekmīgai darbībai mēs esam kļuvuši par vienu no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem pēc apgrozījuma un ierindojušies Latvijas uzņēmumu TOP100. Mēs turpinām augt un attīstīties, radam jaunas, stabilas un ērtas darba vietas, apmācam speciālistus un palīdzam veidot profesionālu un sociāli atbildīgu vidi savā nozarē.

Sirsnīgi pateicos visiem Latakko klientiem, partneriem un darbiniekiem par izrādīto uzticību 25 gadu garumā", noslēdz Jevgēņijs.

Holdingā Latakko ietilpst uzņēmumi Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Latakko informē, ka sadarbojas ar partneriem 42 pasaules valstīs.


Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv