Lattelecom klients pirmais Latvijā saņem jauno iPhone 7!

  • Lattelecom klients pirmais Latvijā saņem jauno iPhone 7!

Publicēts: 09:15 23.09.2016 Pievieno notikumu
Rūpējoties par izcilu klientu servisu, šonakt, plkst. 00.01 Lattelecom savam klientam uz mājām piegādājis jauno iPhone 7 viedtālruni. Jaunais viedtālrunis piegādāts Rīgā, tādējādi klients kļuvis par pirmo Latvijas iedzīvotāju- melna iPhone 7  īpašnieku. 

iPhone 7 ar atmiņas apjomu 128 gigabaiti (GB) Lattelecom klients iegādājies ar dalītā maksājuma starpniecību, turpmākos 24 mēnešus par preci mēnesī maksājot 37 eiro un piecdesmit centus.

“Šī brīža iesniegto pieteikumu intensitāte pēc jaunajiem iPhone viedtālruņiem ir augsta, un viedtālruņa tīkotāju skaits turpina kāpt. Esam saņēmuši vairākus simtus iPhone 7 rezervācijas pieprasījumu, un populārākais modelis bijis melnais iPhone 7 ar 32 un 128 GB atmiņu. Tāpat augstu Apple produkcijas cienītāju uzmanību izpelnījies iPhone 7 melnais, glancētais jeb Jet Black krāsas modelis, kā arī iPhone 7 modeļi ar 256 GB atmiņu,” stāsta Lattelecom Mazumtirdzniecības daļas vadītājs Andris Bodnieks.

Jau ziņots, ka ar 23. septembri Lattelecom veikalos visā Latvijā un Lattelecom e-veikalā pieejami jaunie iPhone 7 un iPhone 7 Plus viedtālruņi. Sākotnēji viedtālruņu skaits būs ierobežots un tos varēs saņemt klienti, kas veikuši iPhone 7 rezervāciju iepriekš. 

Cena par iPhone 7 modeli Lattelecom mazumtirdzniecības ķēdē ir no 780 eiro, bet iPhone 7 Plus no 936 eiro. Savukārt Lattelecom klienti var iegādāties jaunākos iPhone modeļus ar dalītā maksājuma palīdzību, sadalot preces vērtību 24 vienādos maksājumos un ik mēnesi, piemēram, par iPhone 7 maksājot no 32 eiro un piecdesmit centiem, savukārt par iPhone 7 Plus no 39 eiro.

Lattelecom kopumā ir astoņpadsmit veikali visā Latvijā. Tajos iespējams izmēģināt un pieslēgt Lattelecom pakalpojums, kā arī iegūt kompetentu speciālistu konsultācijas par labākajiem Lattelecom risinājumiem savam mājoklim vai biznesam, un veikt tehnikas un tās aksesuāru iegādi. 

Kopš 2015. gada decembra Lattelecom ieviesis e-veikalu (www.lattelecomveikals.lv), kas pusgadu pēc atklāšanas ierindojies starp TOP3 tehnikas internetveikaliem. 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv