Latvijas Sarkanā Krusta Ilūkstes novada komitejas darbinieki tikās tradicionālajā pateicības pēcpusdienā

  • Latvijas Sarkanā Krusta Ilūkstes novada komitejas darbinieki tikās tradicionālajā pateicības pēcpusdienā

Publicēts: 15:19 13.02.2019 Pievieno notikumu

Biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Daugavpils–Ilūkstes novadu komitejas esošie un bijušie darbinieki, kā arī aktīvākie brīvprātīgie 15. janvārī tikās tradicionālajā Pateicības pēcpusdienā, lai ieskandinātu Latvijas 101. gadskārtu.

Pasākums norisinājās Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra telpās un sākās ar LSK Daugavpils–Ilūkstes novadu komitejas darbībai veltītās izstādes apmeklējumu. Noskatoties biedrības simtgadei veltīto prezentāciju, pasākuma dalībnieki iepazinās ar biedrības kustību visā pasaulē un Latvijā. Cauri gadu simteņiem tās darbības mērķis ir palicis nemainīgs – kopš 1863. gada, kad šveiciešu leģendārais uzņēmējs un sabiedriskais darbinieks Žans Anrī Dināns uzsāka Sarkanā Krusta starptautisko kustību, līdz mūsdienām, kad mēs, LSK darbinieki un brīvprātīgie, ikdienā sniedzam palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

Pensionētā un, var teikt, leģendārā LSK Daugavpils–Ilūkstes novadu komitejas vadītāja Skaidrīte Davne dalījās atmiņās par savu un brīvprātīgo līdzgaitnieku pusgadsimta darbu biedrībā. Visi klātesošie rosināja Davnes kundzi rakstīt memuārus, lai nākamās paaudzes smeltos iedvesmu darbam Sarkanajā Krustā. Sociālā dienesta vadītāja Ingūna Svarāne pateicās par atsaucību un sapratni visiem LSK entuziastiem.

Atmiņu kamols raisījās interesantās sarunās pie pašu sarūpēta gardumu galda. Skanēja dziesmas un laba vēlējumi komitejas turpmākajai darbībai.

Paldies par palīdzību pasākuma organizēšanā Ritai Žagatai, Lorijai Kaminskai, Alvīnei Formanickai, Vandai Rimšai un Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra darbiniekiem.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv