Latvijas spēkavīru sacensības un pasākums bērniem “Mazā stiprinieka piedzīvojums“

  • Latvijas spēkavīru sacensības un pasākums bērniem “Mazā stiprinieka piedzīvojums“

Publicēts: 10:33 02.06.2015 Pievieno notikumu

Sestdien, 6.jūnijā, plkst. 15:00 Preiļu parka estrādē norisināsies šī gada “Autotehnica Latvijas Spēkavīru čempionāta” atklāšanas posms. Tajā piedalīsies deviņi Latvijas spēcīgākie atlēti un viņi sacentīsies komandās.

Pirmajā komandā startēs Artis Plivda no Preiļiem, Didzis Zariņš no Mārcienas un Aivars Šmaukstelis no Kocēniem. Māra Rozentāla audzēkņi Jānis Šleckus, Edgars Andersons no Kuldīgas un Oskars Martužans no Ugāles veidos otru komandu, bet trešā – Ivars Grahoļskis no Dundagas, Magnuss Vucāns no Talsiem un Jānis Ilgavižs no Rundāles.

Atlētiem sacensībās Preiļos būs jāveic četri vingrinājumi, pirmais no tiem “Autotehnica” atslēdznieka stafete – jāveļ 130 kg smaga riepa, pēc tam jānes mucas (100kg) un 120 kg autodetaļas. Nākamajā vingrinājumā, “Piena spēka” krucifiksā, spēkavīriem būs jātur piena kannas. Pēc tam atlētiem nāksies cīnīties, nesot smagumu (225kg) pa “B&B Tools” kāpnēm, bet noslēdzošais vingrinājums būs “XL” Energy Drink/ “Keraterm” kombinācija.

Visu pasākuma laiku ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties pasākumā “Mazā stirpinieka piedzīvojumi”. “Mazā stiprinieka piedzīvojumi” ir pasākums bērniem, vecākiem un vecvecākiem, kura galvenā vērtība ir iespēja visai ģimenei pavadīt kopīgi laiku, piedaloties sportiskās spēlēs un atrakcijās, kā arī pilnveidot prasmes dažādās radošajās darbnīcās. 2015.gadā tas visā Latvijā tiks organizēts jau vienpadsmito sezonu.

“Mazā stiprinieka” programma iekļaujas vienā vadmotīvā un ietver konkrētu stāstu, noformējumu un tematiku. Pasākumā var piedalīties bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Pirms pārbaudījumu veikšanas, visiem mazajiem stipriniekiem jāpiereģistrējas, saņemot krāsainas dalībnieku kartiņas, uz kurām tiesneši veiks atzīmes par konkrētās aktivitātes izpildi, uzrādītajiem rezultātiem. Pasākumā dalībniekiem jāveic 6 – 8 atrakcijas, kas būs vienkāršas, orģinālas un interesantas, izturējušas laika pārbaudījumus - gan tādas, ko atceras bērnu vecāki, gan tādas, kas ir aktuālas bērniem mūsdienās. Visa pasākuma laikā ikviens var doties apgūt un uzzināt jaunas un radošas lietas, piedaloties radošajās darbnīcās. Kopīgi ģimenes var izveidot suvenīrus, zīmējumus, piekariņus utt. Pēc visu uzdevumu izpildīšanas, dalībnieki saņem diplomu un pārsteiguma balviņu.


2015.gada spēkavīru sezonas oficiālais ģenerālsponsors ir uzņēmums “Autotehnica” -  kravas automašīnu un to piekabju, meža tehnikas, traktortehnikas, būvtehnikas, lauksaimniecības tehnikas un autobusu remonts. Atbalsta “Arčers”, “Škoda”, “XL Energy Drink”, “B&B Tools”, “Fiskars”, “Melna Coffee”, “Officeday”, “Keraterm”, “Smiltenes piens”, “Bosch” un gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne”. 


Ieeja uz pasākumu: pieaugušajiem - 3 EUR, skolēniem un studentiem - 2 EUR,  pensionāriem un pirmsskolas vecuma bērniem ieeja brīva.Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv