Lielākie sporta notikumi līdz 20. oktobrim bez maksas skatāmi Lattelecom aplikācijā Shortcut

  • Lielākie sporta notikumi līdz 20. oktobrim bez maksas skatāmi Lattelecom aplikācijā Shortcut

Publicēts: 16:33 27.09.2016 Pievieno notikumu
Lattelecom līdz 20. oktobrim piedāvā ekskluzīvu iespēju – bez maksas skaties OlyBet Latvijas Basketbola līgas (OlyBet LBL) spēļu, FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta un Latvijas posma - Neste World RX of Latvia tiešraides no CSDD Biķernieku trases aplikācijā Shortcut!

OlyBet LBL spēļu tiešraides 

Turpmākos trīs gadus OlyBet LBL sezonas spēles divas reizes nedēļā tiks translētas kanālā Best4Sport TV, kas pieejams tikai Lattelecom televīzijā un aplikācijā Shortcut. Pirms un pēc spēlēm notiks studijas diskusijas ar Latvijas basketbola ekspertiem un sabiedrībā zināmiem basketbola pazinējiem.  Jau trešdien, 28. septembrī, kanālā Best4Sport TV skaties VEF-Rīga: Liepāja/Triobet  basketbola spēles tiešraidi no Saldus, bet sestdien,1. oktobrī, plkst. 17.00 vēro BK Jēkabpils: VEF- Rīga basketbola tiešraidi no Jēkabpils sporta nama. Labākais basketbols tikai Lattelecom televīzijā! 

Vairāk par Best4Sport TV basketbola saturu skaties video.

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta un Neste Wold RX of Latvia posma spilgtākie momenti un tiešraides

No 26. septembra līdz 2. oktobrim kanālā Best4Sport TV, kas pieejams tikai Lattelecom televīzijā un aplikācijā Shortcut, seko līdzi FIA Pasaules rallijkrosa sacensību spilgtākajiem momentiem un Neste World RX of Latvia posmam tiešraidē no CSDD Biķernieku trases. Kā arī jūti līdzi Latvijas rallijkrosa braucējam Reinim Nitišam.

Jau šo piektdien, 30.septembrī, plkst. 16.00 kanālā Best 4 Sport TV tiešraidē vēro FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia atkāšanas preses konferenci no Motormuzeja. Bet sestdien, 1.oktobrī, plkst. 12.00 – 13.00 nepalaid garām pirmā Neste World RX of Latvia kvalifikācijas brauciena un plkst. 14.00 – 16.00 otrā kvalifikācijas brauciena tiešraidi no CSDD Biķernieku trases. Savukārt svētdien, 2. oktobrī, no plkst. 9.00 līdz 16.00 skaties tiešraides no trešā un ceturtā Neste World RX of Latvia kvalifikācijas brauciena, kā arī pusfinālu, finālu un labāko FIA Pasaules rallijkrosa sacensību posma braucēju apbalvošanu.

Vairāk par Best4Sport TV rallijkrosa saturu skaties video.

Lattelecom  aplikācija Shortcut ( www.shortcut.lv) piedāvā unikālu seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī ekskluzīvas tiešraides no lielākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Lejupielādē aplikāciju www.shortcut.lv.
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv