Liepāju piesaka Eiropas sporta pilsētas titulam

  • Liepāju piesaka Eiropas sporta pilsētas titulam

Publicēts: 22:59 16.07.2015 Pievieno notikumu
18. jūlijā Liepājas pilsētas domē notiks preses konference, kurā  informēs par Liepājas pilsētas kandidēšanu uz titulu “Eiropas sporta pilsēta 2016”. Preses konference Liepājas pilsētas domes Lielajā zālē norisināsies plkst.16.

Pasākumā piedalīsies Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš un Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis, kā arī Eiropas Sporta pilsētu asociācijas (ESPA) delegācija – ESPA prezidents Gian Francesco Lupattelli no Itālijas, ESPA ģenerālsekretārs Hugo Alonso no Spānijas un Portugāles Sporta ministrijas pārstāvis Paulo Rocha.

Pirms preses konferences Eiropas Sporta pilsētu asociācijas delegāciju iepazīstinās ar Liepājas sporta infrastruktūru. Papildus plānots klātienē apmeklēt Deivisa kausa izcīņu tenisā, kur Liepājas atklātajos māla seguma kortos no 17. līdz 19. jūlijam Latvijas izlase pirmo reizi mērosies spēkiem ar Madagaskaras tenisa izlasi, kā arī pavērot pilsētas visapmeklētākā skrējiena “Liepājas pusmaratons” norisi.

Liepaja.lv
Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv