Mārīte Seile pārņem vadību no Mārča Auziņa

  • Mārīte Seile pārņem vadību no Mārča Auziņa

Publicēts: 13:23 18.04.2016 Pievieno notikumu
Līdz ar došanos uz Bērklijas universitāti ASV, izglītības iniciatīvas Samsung Skola nākotnei žūrijas vadību no Latvijas Universitātes profesora Mārča Auziņa pārņem bijusī Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Bērklija atrodas TOP 5 pasaules universitāšu akadēmiskajā reitingā kopš tā izveides 2003. gadā, un Mārcis Auziņš tur līdz rudenim pievērsīsies kvantu fizikai.  “Katra profesora sapnis ir pievērsties tieši pētniecībai, un tagad man kādu laiku būs šāda iespēja”, pirms aizbraukšanas, sajūsmināts par unikālo iespēju, teica Auziņš. “Esmu pārliecināts, ka arī ar žūrijas darbu viss būs kārtībā, jo nevaru iedomāties piemērotāku kandidāti kā Mārīti Seili”, atzina M. Auziņš.

“Man ir liels gods pārņemt no profesora Auziņa Samsung Skola nākotnei žūrijas vadību”, uzrunājot 60 skolotājus no visas Latvijas, teica Mārīte Seile. “Esmu pazīstama ar šo programmu no iepriekšējiem gadiem un ļoti priecājos par uzņēmēju iniciatīvu investēt tieši izglītībā”, uzvēra Seile.

Programmā Samsung Skola nākotnei 60 pedagogi no 15 Latvijas skolām četrus mēnešus bez maksas apgūst mūsdienu mācību procesā noderīgas prasmes un zināšanas. Tās ietver jēgpilnu tehnoloģiju lietošanu mācībās, pārmaiņu vadību, diskusiju prasmes, komandas veidošanu un daudz citas tēmu, kas skolotājiem palīdzēs pilnveidot mācību procesu.

Pēdējā apmācību modulī skolotājus ar emocionālā intelekta nozīmi iepazīstināja Zuarguss, bet par veidiem, kur smelties pašmotivāciju un kā tikt galā neordinārās situācijās, runāja psihoterapeite Aina Poiša. Skolotājiem noteikti noderēs Kristas Vāveres praktiskās runas mākslas stundas, jo jau 6. maijā desmit finālistu komandas kāps uz skatuves, lai prezentētu žūrijai savas skolas pārmaiņu projektu un cīnītos par galveno balvu - 10 000 eiro jaunākajām Samsung tehnoloģijām.

Papildu informācija:
Līga Bite “Samsung Skola nākotnei” programmas vadītāja Baltijā
E-pasts: l.bite@partner.samsung.com
Tel: 29109944
www.skolanakotnei.lv

  • Mārīte Seile pārņem vadību no Mārča Auziņa

  • Mārīte Seile pārņem vadību no Mārča Auziņa

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv