Martā norisināsies divas vērienīgas konferences tiešsaistē no Cēsīm

  • Martā norisināsies divas vērienīgas konferences tiešsaistē no Cēsīm

Publicēts: 14:14 03.03.2021 Pievieno notikumu
Martā plānotas divas tiešsaistes konferences, turklāt abas norisināsies vienā nedēļā – "Cilvēkfaktors" 18. un "Subject: Creativity" 19. martā. Konferences tiks translētas tiešraidē no Vidzemes koncertzāles "Cēsis". 
Jāpiebilst, ka visiem dalībniekiem līdz 1. aprīlim būs pieejams konferenču arhīvs, gadījumā, ja neizdodas visas lekcijas noskatīties to norises dienā. Nākotnes izaicinājumu konferencē "Cilvēkfaktors" uzstāsies pieredzējuši uzņēmumu vadītāji, līderības un komunikācijas jomu praktiķi, kā arī ārsti-psihoterapeiti, kuri runās par šī brīža karsto kartupeli – mentālo veselību un tās ietekmi uz darba procesiem, kā arī komandas vadīšanu šajā saspringtajā laikā. Lektoru vidū dzirdēsim "ELKO grupa" direktoru Svenu Dinsdorfu, Satversmes tiesas priekšsēdētāju Sanitu Osipovu, "Tilde" biznesa attīstības vadītāju, līderības un organizāciju attīstības konsultantu Kasparu Kauliņu, psiholoģi, kognitīvi biheiviorālo terapeiti Diānu Zandi un citus. Konferences sākums plānots ceturtdien, 18. martā plkst. 10:00, tā norisināsies līdz 16:30.
"Šogad konferences galvenā tēma būs, kā vadīt uzņēmuma būtiskāko resursu – savu komandu, laikā, kad ikviens no mums vēlas laipnību, empātiju, vienkāršību un mieru, bet darba ikdienas dzīve norit neskaidrībā, pārmaiņās, riskos un neprognozējamībā? Tāpat diskutēsim par to, kā tikt galā ar to vadītāja lomu, kuru pieprasa apstākļi un organizāciju situācija," norāda konferences projekta vadītāja. Savukārt radošuma konference "Subject: Creativity" notiks dienu vēlāk – 19. martā, laikā no plkst. 10.00 līdz 16.30. Tajā tiks aktualizēta radoša darba un iedvesmas problemātika, tāpat neizpaliks tēma par pandēmijas ietekmi un tās ieviestajām korekcijām kultūras dzīvē. Konferences dalībnieki tiks aicināti attīstīt savu radošumu, mācoties no Latvijas vadošajiem radošo industriju pārstāvjiem un viņu pieredzes. Kā lektori uzstāsies mūziķis, komponists un dziedātājs Jānis Šipkēvics Jr., Integrālā Izglītības Institūta dibinātājs un lektors Juris Rubenis un fonda "Plecs" valdes loceklis Georgs Rubenis, latviešu izcelsmes ASV komponiste Lolita Ritmanis, Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs Viesturs Kairišs un Dailes teātra vadītājs Juris Žagars, Nacionālā kino centra direktore un kinokritiķe Dita Rietuma, aktrise un režisore Dita Lūriņa-Egliena un citi.

Biļetes uz konferencēm iespējams iegādāties to mājaslapās.

Konferences organizē aģentūra "Addiction".


Avots:

cesis.lv

Kategorijas: Kultūra;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv