Mārupes MTB velomaratonā uzvaru gūst Arnis Pētersons

  • Mārupes MTB velomaratonā uzvaru gūst Arnis Pētersons

Publicēts: 10:00 12.09.2016 Pievieno notikumu
Svētdien, 11. septembrī, Mārupes novadā pēc divu gadu pārtraukuma norisinājās augsta līmeņa kalnu riteņbraukšanas sacensības Mārupes MTB velomaratons. Līdzās profesionāliem riteņbraucējiem maratonā startēja arī visu paaudžu šī sporta veida entuziasti ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas un pat attālās Beļģijas. Šogad 55km Sporta distancē vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja “ZZK” komandas sportists Arnis Pētersons, savukārt sieviešu kategorijā pārliecinoši ātrākā finišēja Katrīna Jaunslaviete.
Sporta distances starts tika dots plkst. 11:00, un jau pēc nepilnām divām stundām finiša taisnē parādījās rezulatatīvākie braucēji – “ZZK” komandas sportisti, uzstādot rezultātu 1h, 49min un 43sek. Kā pirmais finišēja 22 gadus vecais Arnis Pētersons, savukārt fotofinišā noskaidrojās otrās un trešās vietas ieguvēji – Pētersona komandas biedrs Mārtiņš Blūms un komandas “Sportlife” braucējs Matīss Preimanis (1:49:43).
Sieviešu konkurencē pārliecinoši ātrākā bija šī gada Latvijas velobraukšanas čempione Katrīna Jaunslaviete ar laiku 2h, 4min un 36sek. Godpilno otro vietu, atpaliekot par nepilnām septiņām minūtēm, ieņēma Madara Fūrmane, savukārt trešajā vietā ierindojās Inese Zvirgzdiņa (2:24:39).
Mārupes MTB velomaratona Sporta distances uzvarētājs, “ZZK” komandas sportists Arnis Pētersons par braucienu: “Jāatzīst, ka brauciens nebija sevišķi grūts. Tā kā ar komandas vadošo grupu šīs mums ir otrās sacensības pēc kārtas, temps šodien bija nedaudz lēnāks. Bija posmi, kur braucām mierīgi, taču bija arī izaicinošākas vietas, kurās vajadzēja uzņemt tempu, lai tiktu garām saknēm, smiltīm un vairākiem līkumiem. Uz finiša līnijas mēs bijām gana liela grupa, un spraigā cīņā viss izšķīrās tikai pēdējos 200-300 metros.”

  • Mārupes MTB velomaratonā uzvaru gūst Arnis Pētersons

  • Mārupes MTB velomaratonā uzvaru gūst Arnis Pētersons

  • Mārupes MTB velomaratonā uzvaru gūst Arnis Pētersons

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv