Miniseriāls “Katrīna II Lielā”

  • Miniseriāls “Katrīna II Lielā”

Publicēts: 09:32 25.09.2019 Pievieno notikumu

Miniseriāls “Katrīna II Lielā” ar Oskara ieguvēju Helēnu Mirenu galvenajā lomā pie Latvijas skatītājiem nonāks Shortcut vienlaikus ar pasaules pirmizrādi – 3. oktobrī

HBO sadarbībā ar Sky piedāvātā četru sēriju drāma “Katrīna II Lielā” (Catherine The Great) pie Latvijas skatītājiem nonāks vienlaikus ar miniseriāla pasaules pirmizrādi. Jau no 3. oktobra lietotnē Shortcut, kas pieejama arī Helio iTV skatītājiem, varēs vērot visas miniseriāla sērijas. Turklāt seriālā, iespējams, ievērosim daudz vairāk detaļas, nekā citi pasaules skatītāji, jo daļa seriāla uzņemta tepat Latvijā – Rundāles pilī.

Drāma četrās sērijās “Katrīna II Lielā” stāsta par politiski drūmo un seksuāli uzlādēto Krievijas imperatores Katrīnas Lielās, kuru atveido Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Helēna Mirena, galmu. Katrīnai Lielajai piederēja augstākā vara visā Krievijā gandrīz pusi no 18. gadsimta, taču HBO/Sky miniseriāla fokusā nonākušas Katrīnas Lielās gaitas tuvāk viņas valdīšanas izskaņai – laikā, kad viņa aizvadīja kaislīgu dēku ar Gregoriju Potemkinu (atveido Džeisons Klārks). Starp skandāliem, intrigām un milzīgiem konfliktiem, viņi spēja izveidot unikālas un lojālas attiecības, gūstot virsroku pār saviem pretiniekiem un kopīgiem spēkiem īstenojot virkni liberalizējošu reformu, tādējādi kļūstot par mūsdienu Krievijas arhitektiem. 

Galvenajās lomās Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Helēna Mirena (“Karaliene”, “Gosfordparks”, “Pēdējā pietura”) un Džeisons Klārks (“Pirmais vīrs”, “Slepenā operācija “30 pēc pusnakts”, “Mudbound”).

Miniseriāla “Katrīna II Lielā” režisors ir BAFTA un Emmy balvu ieguvējs Filips Martins (“Kronis”, “Galvenais aizdomās turamais”) un scenārija autors – Naidžels Viljams. Izpildproducenti - Origin Pictures ar Helēnu Mirenu, Filipu Martinu, Naidželu Viljamu, Deividu Tompsonu un New Pictures ar Čārliju Patinsonu un Kristīni Hīliju


  • Miniseriāls “Katrīna II Lielā”

  • Miniseriāls “Katrīna II Lielā”

  • Miniseriāls “Katrīna II Lielā”

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv