Mint Circus Sunset Boat Party

  • Mint Circus Sunset Boat Party

Publicēts: 12:51 16.08.2022 Pievieno notikumu

 “Mint Circus” ir Latvijas vadošā VIP stila ballīšu un saviesīgu pasākumu producentu kompānija, kas piedāvā izklaides, eksotisku ēdienu un augstākās kvalitātes alkoholiskos dzērienus. “Mint Circus” pasākums ir neaizmirstama iespēja Latvijas skaistākajiem un iedvesmotākajiem cilvēkiem satikties un svinēt dzīvi.

Pieejamas ir “General Admission” biļetes, kurās iekļauta piekļuve privātajai jahtai (izņemot VIP istabu), sagaidīšanas dzērieni, iespēja fotografēties piestātnē uz sarkanā paklāja pirms izbraukšanas, kanapē uzkodu izlase, kā arī reklamētā dīdžeja un mūziķa uzstāšanās. Papildu dzērienus būs iespējams iegādāties jebkurā maksas bārā uz jahtas. VIP biļete ietver privātu un apsargātu piekļuvi jahtas VIP atpūtas telpai (piemērota līdz 8 viesiem), “Gray Goose” bottle service un prioritāru iekāpšanu/izkāpšanu.

Iekāpšana ir Vecrīgas privātajā piestātnē, kas atrodas 11. novembra krastmalā, starp Akmens un Vanšu tiltiem. Jahta brauks pa Daugavu gar Rīgas apskates objektiem un pa Rīgas jūras līci.
pasākuma ilgums aptuveni 3 stundas. Ieeja no 18 gadiem.

 

 Vairāk informācijas: http://www.mintcircus.net;

info@mintcircus.net.

 

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv