Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

Publicēts: 16:17 02.05.2019 Pievieno notikumu

Maijā uz pāris nedēļām Latvijas sporta aktīvistu sirdis pārņems gadskārtējais hokeja trakums, kad par Latvijas hokeja peripētijām aktīvu interesi izrādīs teju vai ikviens. Galu galā, paslēpties būs grūti, taču labākās vietas hokeja vērošanai arī jāmāk atrast, un plašajā Rīgas pilsētā tas dažreiz nav nemaz tik vienkārši.

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātā Slovākijā aizvadīs vismaz septiņas spēles grupu turnīrā. Ja tiks izcīnīti panākumi un aiz sevis atstāta Šveice, Norvēģija, Austrija un Itālija, tiks iegūta iespēja spēlēt arī ceturtdaļfinālā un pagarināt savu hokeja pavasari līdz astoņām spēlēm. Varbūt arī deviņām un desmit, bet tik tālu laikam pagaidām nav pamata sapņot.

Rīga vēlas sevi saukt par hokeja pilsētu, un hokejs tajā ir patiešām iecienīts. Latvijas izlase pirms gada Dānijā spēja sasniegt PČ ceturtdaļfinālu un tajā ļoti sīvā cīņā paspēkoties ar Zviedrijas valstsvienību, kas arī šoreiz ir viena no bukmeikeru favorītēm uz zelta medaļām. Latvijai tikmēr sporta totalizators tiek piedēvētas ne pārāk augstas iespējas uz vietu ceturtdaļfinālā, taču kad gan tas ir atturējis latviešu hokeja fanus? Boba Hārtlija vadītajai izlasei tik un tā būs pamatīgs skatītāju atbalsts gan uz vietas Slovākijā, gan no tālienes visā Latvijā un Rīgā. Šajā materiālā daži varianti, kur sabiedrībā un citu fanu ielenkumā labāk izbaudīt hokeja atmosfēru pie TV ekrāniem.

Paddy Whelan`s

Pašā Vecrīgas sirdī esošais īru krogs ir populāra vieta, kur vērot futbola tiešraides, bet nevienam nav šaubu, ka maija vakaros prioritāte būs hokejs. Jā, hokejs nav īru sporta veids, taču lielie ekrāni un gards alus gan ir hokeja lietas.
http://www.paddywhelans.com/lv/

Trīs Vīri Laivā

Vieta Rīgas klusajā centrā, Avotu ielā, kur sportam tiek atvēlēta ļoti liela loma. Tiek piedāvāta plaša ēdienu izvēle, kā arī pieejami galdiņi ārpusē, kas īpaši siltajā pavasarī varētu būt nozīmīga lieta. „Trīs Vīri laivā” sevi pozicionē kā vietu, kas piemērota dažādām gaumēm, un Latvijas hokeja izlases neveiksmes (vismaz pāris spēlēs no tām diemžēl neizvairīsies) būs iespēja piemirst vai vismaz nosūtīt tālākā atmiņu stūri, pateicoties plašajam alus un viskija klāstam pie Trim Vīriem laivā.

https://www.facebook.com/trisvirilaiva/

Kiwi

Kiwi bārs sevi raksturo kā satikšanās vietu rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Maijā šī vieta, visticamāk, pārvērtīsies par satikšanās vietu hokeja faniem un tiem, kas par hokeja faniem kļūs tuvākās pusstundas laikā. Kiwi bāru vada Jaunzēlandes pārstāvis, un arī šī valsts nav pieskaitāma pie hokeja pamatlicējām, taču vairāki TV ekrāni un mājīgā atmosfēra sniedz visu nepieciešamo.

https://www.kiwibar.lv/

Victory Pub Riga
Vēl viena vieta, kur mēdz pulcēties sporta līdzjutēji, kas reizē ciena komfortu un bagātīgu piedāvājumu klāstu. „Victory Pub Riga” šajā ziņā pozitīvi izceļas un jau ne vienu pavasari vien ir sarūpējis Latvijas hokeja faniem atmosfēru, kurā valstsvienības uzvaras un zaudējumus pasaules čempionātā izbaudīt īpašā noskaņojumā, Latvijas izlasei gan attaisnojot, gan pārspējot uz sevi liktās hokeja prognozes.

http://www.victorypub.lv/

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

  • Pasaules čempionāta hokejā emocijas Rīgā – kur tās meklēt?

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv