Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

  • Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

Publicēts: 15:06 05.06.2019 Pievieno notikumu

Ceturtdien, 30. maijā, jaunatklātā gastrobāra Medus telpās norisinājās zīmola Magnum sezonas atklāšanas un jaunā saldējuma prezentācijas svētki, kas vienuviet pulcēja virkni izmeklētā saldējuma cienītāju, tostarp arī pašmāju medijus, blogerus, sabiedrības dāmas un viedokļa līderus, kas steidza baudīt pasākuma izsmalcināto noskaņu. Vakara vadītājas lomā iejutās šarmantā un vienmēr pozitīvā Liepājas teātra aktrise Samira Adgezalova, savukārt par enerģiskiem mūzikas ritmiem gādāja DJ Stocka, uzburot telpā īsteni vasarīgu atmosfēru, ko papildināja ne tikai gardie Magnum saldējumi, bet arī tiem pieskaņoti kokteiļi Moet&Hennessy oficiālā bārmeņa Māra Locāna izpildījumā. 

Šosezon zīmols Magnum ir nācis klajā ar vairākiem ilgi gaidītiem jaunumiem, un viens no tiem ir arī White Chocolate & Cookies saldējums ar kraukšķīgu baltās šokolādes un cepumu drumstalu glazūru un maigi krēmīgu pildījumu, kas apvieno unikālu garšu kombināciju un spēj aizraut pat pašus prasīgākos gardēžus. Un, lai vēl spilgtāk pieteiktu jauno sezonu, šogad Magnum ir apvienojis spēkus ar pašmāju ķermeņa mākslas zīmolu Allure Art, kā rezultātā tapuši trīs īpaši Magnum saldējumu toņu iedvesmoti mākslas komplekti. Par šīs sadarbības vēstnešiem kļuvuši sabiedrībā zināmi radošo industriju pārstāvji – zīmola Magnum vēstneses Maija Silova un Dvīnes, kā arī Ieva Adamss ar vīru Arni Lejiņu, Lelde un Aivis Ceriņi un pati pasākuma vadītāja Samira Adgezalova, kuri pirmie radīja savus unikālos mākslas darbus zelta, brūno, bēšo un maigi rozā toņu gammā un ko katrs vakara gaitā prezentēja, daloties spilgtajās gleznošanas procesa sajūtās un atklājot savus iedvesmas avotus.

Paralēli mākslas darbu prezentācijai viesu uzmanībai tikai piedāvāts arī izjusts laikmetīgās dejas priekšnesums studijas Dance Pro X dejotāju pāra izpildījumā, kas emocionālās performances laikā ar krāsās klātajiem ķermeņiem radīja vēl vienu krāšņu Magnum x Allure Art gleznu. Tāpat visa vakara gaitā klātesošie baudīja dažādus atspirdzinošus kokteiļus, ko izveicīgais bārmenis Māris Locāns bija radījis par godu zīmolam Magnum un kas lieliski saderēja kopā ar dažādajām saldējumu garšām, radot neatkārtojamu garšu kombināciju. Lielākie gardēži savus Magnum saldējumus varēja padarīt īpaši neatkārtojamus, dekorējot tos ar mērcēm un citiem izmeklētiem garnējumiem katrai gaumei. Krāšņo pasākumu jau ierasti kuplā skaitā apmeklēja virkne Magnum saldējumu cienītāju: māksliniece Ieva Bondare, modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, šovmenis Mārtiņš Kapzems, Magnum vēstnese, kūku meistare Anna Birmane, stiliste un iedvesmas bloga Morethansize.com autore Indra Salceviča, mūziķis Alekss Silvērs un daudzi citi.


Īpašie Magnum x Allure Art ķermeņa mākslas komplekti limitētā tirāžā pieejami iegādei mājas lapā www.allure-art.com. Magnum jaunumiem iespējams sekot līdzi zīmola Facebook kontā https://www.facebook.com/magnumlatvija/

  • Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

  • Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

  • Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv