Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

Publicēts: 21:26 22.07.2019 Pievieno notikumu

Ceturtdien, 18. jūlija vakarā, Rīgas Kongresu nama pagalmā norisinājās par ikgadēju tradīciju kļuvušais urbānais pikniks “L’elegante Pop-Up Picnic”, kas vienuviet pulcēja simtiem baltā tērptus apmeklētājus. Par vienu no pasākuma centrālajiem elementiem šogad kļuva premium klases šampanieša G.H. Mumm lounge zona, kur piknika viesi varēja ne tikai baudīt dzirkstošus dzērienus un austeres, bet arī izmēģināt spēkus leģendām apvītajā sabrage aktivitātē, ar zobenu nošķeļot šampanieša pudeles korķi. Pasākuma vasarīgo atmosfēru G.H. Mumm zonā aizrautīgi baudīja arī virkne pašmāju slavenību, paralēli piknika aktivitātēm nododoties ekskluzīvai šampanieša degustācijai.

Degustācijas vadītāja lomā iejutās pieredzes bagātais vīnzinis, G.H. Mumm šampanieša nama draugs un par Eiropas labāko someljē atzītais Raimonds Tomsons, kurš viesus iepazīstināja ar trīs izmeklētiem G.H. Mumm veidiem – Cordon Rouge, Brut Le Rose un Demi-Sec, tiem pieskaņojot arī īpaši sarūpētas uzkodas no restorāna Mākonis, kas vēl spilgtāk akcentēja katra šampanieša garšas nianses. Aicinot nesteidzīgi baudīt vakara programmu un saulainos laika apstākļus, Raimonds Tomsons viesiem atklāja arī G.H. Mumm zīmola stāstu, daloties dažādos vērtīgos šampanieša baudīšanas padomos. Savukārt meistarklases noslēgumā ikviens interesents tika aicināts paša spēkiem atkorķēt šampanieša pudeli elegantajā sabrage tehnikā, padarot dzirkstošā dzēriena baudīšanas un iemūžināšanas svētkus vēl aizraujošākus.

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu - nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā. Šis skaistais notikums arī šogad kļuva par īpaši gaidītu vasaras tradīciju ar bagātīgi klātiem galdiem, enerģiskiem mūzikas ritmiem, baltās krāsas akcentiem, kā arī dejām un jautrību līdz pat vakara tumsai.

 

Par G.H. Mumm:

G.H.Mumm šampanietis ir gatavots prestižākajā un slavenākajā vīna reģionā pasaulē - Šampaņā. Tās teritorija sastāv no mazu vīnu dārzu mozaīkas, kas apvienojoties rada unikālu klimata, augsnes un topogrāfijas kombināciju. G.H. Mumm šampanieša pirmsākumi meklējami jau ilgi pirms 1827. gada, kad Mumm ģimene nodibināja leģendāro šampanieša namu. Patentējot vairākus tehnoloģiskos procesus, kas palīdz nodrošināt šampanietim nemainīgo kvalitāti, G.H.Mumm tika atzīts par oficiālo šampanieša piegādātāju Lielbritānijas karalistē un līdz pat šai dienai tas ir saglabājis statusu kā oficiālais šampanieša piegādātājs viņas majestātei karalienei Elizabetei II. Šī unikalitāte šampanietim nodrošina bagātīgu garšu, saglabājot arī patīkami gaisīgu iespaidu. 

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

 • Pašmāju slavenības līksmo ekskluzīvās šampanieša svinībās

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv