Pirmo reizi Latvijā “SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāls”

  • Pirmo reizi Latvijā “SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāls”

Publicēts: 12:50 02.08.2017 Pievieno notikumu

Vasaras pēdējā mēneša vidū, 12. augustā, Vecāķu pludmalē norisināsies Latvijā līdz šim vēl nebijis pludmales piedzīvojums - “SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāls”. Tā galvenais notikums aizraujošs skrējiens pieaugušajiem un ģimenēm ar bērniem, kurā izvietotie mākslīgie un dabīgie šķēršļi vedīs pa pludmales smiltīm un ūdeni. Atšķirībā no citiem skrējieniem te nebūs cīņa par godalgotajām vietām vai uzrādīto laiku, bet iespēja piedalīties unikālā piedzīvojumā un gūt jaunu pieredzi.

 

“SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāla” sākums paredzēts 10.00, kad uz reģistrēšanos ierodamies tiks gaidīti  pirmie dalībnieki, savukārt 11.00 tiks atklāts skrējiens. Starts nebūs masveidā, bet sadalīts grupās, kuras veidos 20 cilvēku sastāvā.

Pieaugušo trasē dalībnieki spēkus varēs izmēģināt 2500 vai 5000 metru distancēs, bet ģimenes ar bērniem 800 metros.

 

Visas dienas garumā, no pulkstens 11.00 līdz 21.00, “SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāla” dalībniekiem un apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas, piemēram, vizināšanās ar SUP dēļiem un pūšļiem, lēkāt piepūšamajās atrakcijās, piedalīties tradicionālās un netradicionālās stafetēs, kas paredzētas visiem vecumiem, dejas, pludmales volejbols, meistarklašu vērošana un citas aktivitātes, kas norisināsies pašā skaistākajā vietā – jūras krastā. Savukārt nesteidzīgus brīžus vienatnē vai kopā ar draugiem varēs izbaudīt īpaši izveidotā Saulrieta sagaidīšanas zonā no pulkstens 11.00 līdz 22.00. Gardi kokteiļi, kopā būšana un mūzika – ideāls komplekts, lai pilnā krāšņumā izbaudītu vasaras vakaru un sagaidītu saulrietu.

 

Pieaugušo trasē dalības maksa 10 EUR līdz 11. augustam, pasākuma dienā – 15 EUR. Ģimenēm ar bērniem trasē līdz četrām personām 10 EUR, virs četrām personām 15 EUR. “SMScredit.lv” klientiem tiek piešķirta 30 procentu atlaide dalības maksai. Ieeja pasākuma teritorijā bez maksas. Biļešu iegāde un sīkāka informācija “SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu mājaslapā” www.jurasfestivals.lv

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv