“Puķu actiņu” zīmēšanas meistarklase no Aspazijas mājas

  • “Puķu actiņu” zīmēšanas meistarklase no Aspazijas mājas

Publicēts: 15:47 14.04.2021 Pievieno notikumu

Muzejs “Aspazijas māja” aicina uz attālināto zīmēšanas meistarklasi “Puķu actiņas”, kuru vadīs bērnu grāmatu ilustratore Gundega Muzikante. Nodarbība norisināsies 15. aprīlī plkst. 16.00 Zoom platformā, tai jāpiesakās iepriekš e-pastā aspazijas.maja@jurmala.lv.

Māksliniece G.Muzikante nodarbībai Zoom platformā pieslēgsies no “Aspazijas mājā” izveidotās izstādes “Saulains stūrītis”. Tā ir vieta, kur neatkarīgi no gadalaika zied magones, puķuzirņi un arī pieticīgais dadzītis. Zīmēšanas nodarbībā G.Muzikante stāstīs un rādīs, kā ikkatrs – liels vai mazs, ziedus var uzburt ar zīmuli uz papīra. “Sākumā ir sēkliņa vai sīpoliņš, tad asniņš, tad kātiņš,  mazs pumpurītis, līdz uzplaukst zieds. Un kas tik tajā puķu actiņā nava!”, klāsta meistarklases vadītāja.

Vizuāli krāšņo izstādi “Saulains stūrītis” Gundega Muzikante un I.Dambe “Aspazijas mājā” izveidoja pērnā gada septembrī. Bērnu sajūsma par izstādi jau pirmajās tās atvēršanas nedēļās apliecināja, ka māksliniecēm ir izdevies atrast īstos izteiksmes līdzekļus, lai arī 21. gadsimta bērni sajustu un iemīļotu Aspazijas dzeju.

Ziedu zīmēšanas nodarbībai “Puķu actiņas” aicināti pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi aspazijas.maja@jurmala.lv.

Autors:

jurmala.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv