"Riepas ar sirdi": Latakko un Pirelli Key Point ziedos 10 000 eiro Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam

  • "Riepas ar sirdi": Latakko un Pirelli Key Point ziedos 10 000 eiro Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam

Publicēts: 12:03 04.10.2018 Pievieno notikumu

Pateicoties sociālajam projektam "Riepas ar sirdi", kas aizsākās 2010. gadā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca saņēma vairāk nekā 78 000 eiro modernas bērnu slimību ārstēšanas un diagnostikas aparatūras iegādei.

Projektu "Riepas ar sirdi" organizē uzņēmums Latakko un tā partneris - frančaizinga tīkls Pirelli Key Point.

"No katra pārdotā riepu komplekta mēs ziedojam 1,50 EUR. 10. oktobrī mēs novirzīsim vēl apmēram 10 tūkstošus eiro Bērnu slimnīcas fondam», ziedojumu komentē Jevgēņijs Kopilkovs, uzņēmuma vadītājs. «Latakko pievērš īpašu uzmanību pasākumiem, kas saistīti ar drošību uz ceļiem. Mēs lepojamies, ka "Riepas ar sirdi" ļauj mums ar pārliecību apgalvot: katra iegādātā riepa ir arī bērniem uzdāvinātā dzīvība".

Jevgēņijs Kopilkovs atzīmē, ka astoņu gadu laikā sociālais projekts “Riepas ar sirdi” ir devis būtisku ieguldījumu sarežģītu bērnu slimību ārstēšanā un bērnu atbalstīšanā: ir iegādāti mākslīgās elpošanas aparāti, fototerapijas lampas, dzirdes pārbaudes aparāti jaundzimušajiem, inhalatori, bērnu gultiņu sildītāji un monitoringa aprīkojums, ierīces priekšlaicīgu dvīņu dzemdību atvieglošanai, kā arī apdegumu ārstēšanas ierīces.

«Es nevaru pateikt, cik daudziem bērniem projekts “Riepas ar sirdi” ir izglābis dzīvību, bet domāju, ka precīzs skaits nav tik svarīgs, jo ikviena cilvēka dzīvība ir nenovērtējama.

Slimnīcas pagalmā aug ozols. Mēs iestādījām to kopā ar ārstiem vairākus gadus atpakaļ, kad veicām kārtējo ziedojumu», stāsta Jevgēņijs. «Visiem ir zināms, ka ozols simbolizē stabilitāti un ilgmūžību. Es tiešām ceru, ka Latakko un Pirelli Key Point turpinās projekta īstenošanu 2019 gadā, kā arī uzsāks jaunus projektus, kas būs saistīti ar drošību uz Latvijas ceļiem.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vēlas palīdzēt bērniem, var ziedot Bērnu slimnīcas fondam.

Informāciju sagatavoja aģentūra Advanced Learning & Communications. www.alc.lv

  • "Riepas ar sirdi": Latakko un Pirelli Key Point ziedos 10 000 eiro Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam

  • "Riepas ar sirdi": Latakko un Pirelli Key Point ziedos 10 000 eiro Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas fondam

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv