Rīgā sesto reizi norisināsies Stila skola visu vecumu sievietēm!

  • Rīgā sesto reizi norisināsies Stila skola visu vecumu sievietēm!

Publicēts: 12:54 19.09.2017 Pievieno notikumu

„Katras meitenes dzīvē pienāk brīdis, kad viņa vairs nav pārliecināta par savu ārējo tēlu, izskatu, vēlas vērsties pie profesionāļa,” stāstā Anna Bagdasarjana (Anúsh), modes stiliste. „Dažkārt meitenes iet uz stila konsultācijām, dažkārt – vēlās tikt galā ar savu figūru un stilu patstāvīgi, kā arī reizi pār visām reizēm sakārtot garderobi.”

Anna Bagdasarjana ieguva profesionāla stilista izglītību BOGOMOLOV Imidža skolā. Pēdējos 8 gadus strādā par šopinga speciālisti, stila dizaineri, apskata jaunākās modes tendences žurnālā „Fashion”.

„Viens no maniem projektiem Rīgā ir Annas Bagdasarjanas Stila skola. Šeit es sniedzu visu noderīgāko no tā, ar ko pati sastopos ikdienā, strādājot par stilisti”, stāstā Anna, „Es palīdzu saprast un tikt galā ar to, kas notiek veikalos, kas notiek mūsu drēbju skapjos... Reizēm mēs kopā ar grupu ejam pa veikaliem. Katrai dalībniecei ir uzdevums. Runājam par „pareizo šopingu”, mācāmies izšķirt drēbju krāsas un ķermeņu siluetus, kas atbilst noteiktām drēbēm un pašām dalībniecēm. Vai, piemēram, ejam uz izstādēm, ejam uz Modes vēstures muzeju. Apmeklējam kultūras pasākumus, veidojam savu „modes tusiņu”.

Stila skola – tas ir interesanti, jautri, enerģiski, tās vienmēr ir emocijas! Mēs strādājam ar smaidu uz lūpām, gūstam baudu. Apmācību laikā iegūstam vērtīgas zināšanas, organizējam savu garderobi, veidojam stila pārvērtības. Vieglā un nepiespiestā atmosfērā meitenēm ir vieglāk saprast – kas un kā jāmaina sevī, kā sajusties vieglai, pašpārliecinātai, sievišķīgai, modernai...

„Ja pēc nodarbībām Stila skolā Jūs atvērsiet skapi un gūsiet estētisko baudu no tā – mans uzdevums ir izpildīts uz 100%,” stāstā Anna.

Annas Bagdasarjanas Stila skola Rīgā norisinājusies jau 5 reizes, šobrīd tiek komplektēta sestā grupa. Nodarbības turpināsies 11 nedēļas, 2 nodarbības nedēļā, nodarbības viegli apvienojamas ar darbu.

Pierakstīties uz Stila skolu var mājaslapā www.stilist.lv

  • Rīgā sesto reizi norisināsies Stila skola visu vecumu sievietēm!

  • Rīgā sesto reizi norisināsies Stila skola visu vecumu sievietēm!

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv