RĪGĀ UZSTĀSIES SUPERZVAIGZNE ROBIJS VILJAMSS

  • RĪGĀ UZSTĀSIES SUPERZVAIGZNE ROBIJS VILJAMSS

Publicēts: 15:42 27.03.2015 Pievieno notikumu

Jau 6. aprīlī “Arēnā Rīga” ar iespaidīgu šovu uzstāsies superzvaigzne, viens no šovbiznesa lieliskākajiem izklaidētājiem, britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Jaunās turnejas koncerti aptvers dziedātāja karjeras labākās dziesmas un tas nozīmē, ka Rīgas koncerta apmeklētājus sagaida Robija Viljamsa skaļāko hitu izlase, sākot no klasiskā “Let Me Entertain You” līdz pat satriecošajam “Angels”.

“Let Me Entertain You” koncerttūre startē martā Madridē, un Robijs Viljamss ieplānojis šīs turnejas laikā apmeklēt arī valstis, kurās līdz šim nav uzstājies. Mūziķis jauno turneju izziņojis ar vārdiem: “Elle ir prom, un debesis ir klāt. Es dodos jaunā turnejā!”.

Ne bez pamata Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no planētas labākajiem izklaidētājiem. Katra mūziķa turneja iezīmē pārmaiņas, mūziķim parādoties jaunā ampluā, un garantēti sagādā klātesošajiem satriecošu muzikālu piedzīvojumu. Britu laikraksts “The Guardian” par Robija koncertiem raksta: “Ja kāds uz skatuves spēj sagādāt vēl vairāk jautrības par Robiju, mēs gribētu to redzēt. Bet pagaidām - viņš ir Karalis!”.

Atgādinam, ka 2013. gada vasarā Robijs Viljamss uzstājās Tallinas Dziesmu svētku estrādē un viņa koncertu apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju. Šovu tiešraidē varēja vērot kinoteātros visā pasaulē.

Koncerta biļetes tagad un turpmāk nopērkamas tikai “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Biļešu cenas - sākot no EUR 69.

 

*http://www.fbi.lv/lv/pasakums/robbie-williams-06-04-2015.ev-644/

* http://www.fbi.lv/lv/presei/
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv