Rīgas gardēži apgūst iemaņas autentiskā picu meistarklasē pie itāļu šefpavāra Fabrizio

  • Rīgas gardēži apgūst iemaņas autentiskā picu meistarklasē pie itāļu šefpavāra Fabrizio

Publicēts: 11:15 05.08.2019 Pievieno notikumu

Trešdienas, 24. jūlija vakarā, mediji, viedokļu līderi un sabiedrībā zināmi kulinārijas entuziasti pulcējās galvaspilsētas konceptuālajā restorānā Bocca Buona, lai kopīgi baudītu gardu maltīti un nodotos interaktīvai picu meistarklasei restorāna šefpavāra Fabrizio Righetti vadībā. Vakara gaitā ikviens viesis restorāna atvērtā tipa virtuvē varēja pagatavot pats savu īpašo picu pēc tradīcijām bagātas šefpavāra receptes, kļūstot par daļu no radošā ēdienu tapšanas procesa, kā arī paralēli apgūt dažādus vērtīgus itāļu virtuves padomus un baudīt nesteidzīgu maltīti restorāna mājīgajās telpās cits cita sabiedrībā. Meistarklases gaitā klātesošajiem pievienojās arī viesnīcas jaunais ģenerāldirektors Džerards Kellijs (Gerard Kelly), kurš viesus laipni uzņēma restorāna telpās un pasākuma gaitā steidza sasveicināties ar ikvienu no tiem.

Konceptuālais itāļu restorāns Bocca Buona atrodas viesnīcas Park Inn by Radisson Riga Valdemāra 1. stāvā, un savas durvis tas apmeklētājiem vēris 2015. gadā, kļūstot par mūsdienīgā manierē ieturētu satikšanās vietu ģimenēm un draugu kompānijām, kur pie gariem galdiem brīvā un draudzīgā gaisotnē baudīt autentiskas itāļu maltītes, antipasti stila uzkodas, desertus, aromātisku kafiju un citus dzērienus. Kopš šī gada sākuma par restorāna šefpavāru kļuvis harizmātiskais un pieredzes bagātais itālis Fabrizio Righetti, kurš ne vien pārveidojis un uzlabojis Bocca Buona ēdienkarti, ieviešot tajā autentiskas un visā pasaulē plaši iecienītas Itālijas garšas, bet arī aktīvi rūpējas par restorāna labo slavu un vada tematiskās picu meistarklases.

Savu spēkus picu pagatavošanā aizvadītās meistarklases ietvaros steidza pārbaudīt mūziķi Alekss Silvērs un Dvīnes, dzīvesstila blogeres Brigita Dambe un Jana Medova, glancētā žurnāla Pastaiga Rus galvenā redaktore Jeļena Vlasova un skaistuma redaktore Una Ulme, žurnāla Titanium galvenā redaktore Marina Dianova, žurnāla L’Officiel modes redaktore Dace Krieviņa-Bahmane, žurnāla Una redaktore Diāna Lūse, portāla Santa.lv galvenā redaktore Sindija Meluškāne,  izdevuma RigaThisWeek redaktors Rodions Šehovtsovs un virkne citu itāļu virtuves cienītāju, kas aizrautīgi sekoja šefpavāra Fabrizio instrukcijām un baudīja paši savas pagatavotās picas, papildinot tās ar daudzveidīgām uzkodām un nododoties aizrautīgām sarunām. Vakara gaitā vērīgākie viesi, pareizi atbildot uz šefpavāra uzdotajiem jautājumiem par picu pagatavošanu, savā īpašumā ieguva arī vērtīgas pārsteiguma balvas no restorāna Bocca Buona. 

“Būt par daļu no Bocca Buona komandas man ir īpaša pieredze - restorāna koncepts ir ļoti moderns un svaigs, un man kā itāļu izcelsmes šefpavāram tas ļauj justies brīvi un izpausties radoši, sniedzot iespēju arī viesiem atklāt un baudīt autentisku itāļu ēdienu. Šajā meistarklasē man īpaši patika tas, ka man bija iespēja ar tās dalībniekiem atrasties aci pret aci, redzēt tajās ziņkāri un apzināties, ka pēc mūsu tikšanās visi dosies mājup, paturot prātā dažādus padomus un interesantus faktus par Itāliju. Itāļu ēdiens ir daļa no mums, un, ja jūs izprotat itāļu ēdienu, jūs sapratīsiet arī kolorītos itāļus,” komentē restorāna Bocca Buona šefpavārs Fabrizio Righetti. 

  • Rīgas gardēži apgūst iemaņas autentiskā picu meistarklasē pie itāļu šefpavāra Fabrizio

  • Rīgas gardēži apgūst iemaņas autentiskā picu meistarklasē pie itāļu šefpavāra Fabrizio

  • Rīgas gardēži apgūst iemaņas autentiskā picu meistarklasē pie itāļu šefpavāra Fabrizio

Kategorijas: Izklaide;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv