Šogad “DNB Stipro skrējiena” dalībnieki starta numurus varēs saņemt iepriekš

  • Šogad “DNB Stipro skrējiena” dalībnieki starta numurus varēs saņemt iepriekš

Publicēts: 11:20 28.04.2016 Pievieno notikumu
Šogad pirmo reizi tirdzniecības centrā “Domina Shopping” no 2. līdz 5.maijam norisināsies “DNB Stipro skrējiena” EXPO. Tā laikā katru dienu no 15.00 līdz 21.00, centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk Saules”, dalībnieki varēs saņemt sacensību starta numurus un reģistrēties pasākumam, kā arī gūt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem un satikt citus skrējējus.

Līdzi obligāti jāņem reģistrācijas apliecība, kurā minēta personas izvēlētā starta grupa un dalībnieka numurs, kas sastāv no pieciem cipariem. Tās lejasdaļā ir vairāki lauki, kuri iepriekš noteikti ir jāaizpilda – par to, ka cilvēks pieteicies dalībai skrējienā brīvprātīgi un ir informēts par iespējamiem riskiem, par kuriem uzņemas atbildību. 

Tirdzniecības centra “Domina Shopping” Klienta Kartes īpašnieki varēs saņemt
papildu 15% atlaidi dalības maksai vēlamajā starta grupā, norādot unikālo atlaižu kodu – “Domina Shopping” klientu kartes numuru. Tāpat uz vietas interesenti varēs saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, iegūt informāciju par trasi, tajā esošajiem šķēršļiem u.c.

Pieteikšanās “DNB Stipro skrējienam” turpinās. Komandas var reģistrēties līdz pat 6.maija plkst. 18.00, bet individuālie dalībnieki - arī sacensību norises dienā. Sīkāka informācija par “DNB Stipro skrējienu” pieejama mājaslapā www.dnbstiproskrejiens.lv vai “Par stipru Latviju” sociālo tīklu kontos.
Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv