Spēļu nedēļa Melngalvju namā.2024

  • Spēļu nedēļa Melngalvju namā.2024

Publicēts: 13:00 07.03.2024 Pievieno notikumu
Skolēnu brīvlaikā (11.–17. marts) no 10.00 līdz 17.00 Melngalvju nams aicina skolēnus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un ikvienu interesentu uz spēļu nedēļu, kurā vēsturiskajās un greznajās nama telpās varēsiet ļauties lielformāta spēļu priekam. Spēles notiks katru dienu, un būs visdažādākās – gan „Cirrks” un „Domino”, gan jaunas un mazazinamas spēles. Kaut ko sev saistošu un interesantu atradīs jebkurš apmeklētājs.

Melngalvju namam ar spēlēm ir sena vēsture, par ko tuvāk var uzzināt, apmeklējot pašu namu. Zilās gvardes zālē būs pieejamas spēles mazākajiem Melngalvju nama apmeklētājiem, kamēr Lībekas zālē aizrautīgai spēlēšanai varēs nodoties nedaudz pieredzējušākie jaunās paaudzes spēlētgribētāji. Piedāvājuma klāstā būs tādas spēles kā “Cirks”, “Domino”, “Klasītes”, “Dambrete”, “DubulTO”, “Sporta spēle”, Atmiņas spēle” un “Balansa bumbu kaujas”. Spēles būs iespējams spēlēt bez personāla iesaistes.

Kamēr bērni nododas spēlēm, viņu vecāki ai pavadoņi var izmantot iespēju gan uzspēlēt kopa ar saviem bērniem un citiem, gan apmeklēt Melngalvju nama ekspozīciju, kas vienmēr ir interesanta un daudzveidīga.

No pārvietojama bāra iespējams iegādāties atspirdzinājumus un kafiju.

 Spēļu spēlēšana ir bez maksas un iekļauta apmeklējuma laikā, jāiegādājas tikai ieejas biļete Melngalvju namā. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja ir bez maksas. Bērnu lielāku grupu (bērnu nometnes u.c.) apmeklējuma laiku lūdzam pieteikt iepriekš.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv