“Stipro skrējiens” 3.maijā, kinopilsētā “Cinevilla”

Publicēts: 15:29 21.04.2015 Pievieno notikumu

Stipro skrējienā piedalīsies spēlētāji no Kazahstānas basketbola komandas “Barsy Atyrau”

Latvijā Rietumu līgas – Kurzemes radio līgas čempionātā basketbolā pirmo reizi šogad piedalās komanda “Barsy Atyrau” no saulainās Kazahstānas un četrpadsmit spēlētāji kopā ar treneri ir pieņēmuši izaicinājumu pārbaudīt savus spēkus “Stipro skrējienā”.

Basketbola komanda jau kādu laiku uzturas treniņnometnē Kandavā un grafiks ir ļoti saspringts, jo šīs nedēļas nogalē sāksies Rietumu līgas čempionāta izslēgšanas spēļu sērija. Neskatoties uz to, četrpadsmit komandas spēlētāji ir nolēmuši startēt “Stipro skrējienā”, lai pārbaudītu sevi un uzzinātu, cik stipri viņi ir arī ārpus basketbola laukuma. Viņus atbalstīs arī Jevgeņijs Isakovs un Bandons Goods (Brandon Goods).  

“Spēlētāji no komandas “Barsy Atyrau” ilgi nevilcinoties piekrita šim izaicinājumam, kad viņiem piedāvājām to, jo tā noteikti būs ļoti laba papildus fiziskā aktivitāte brīvā dabā ārpus čempionāta un lieliska pieredze,” atzīst Rietumu līgas pārstāvis Jānis Bambis.

“Stipro skrējiens” ir sava veida izaicinājums ikvienam, tādēļ varbūt Kazahstānas sportisti piedalīšanās liks sasparoties arī Latvijas basketbolistiem.

Atgādinām, ka “Stipro skrējiens” šogad notiks 3.maijā, kinopilsētā “Cinevilla”. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties startēt elites vai masu grupā, vadoties pēc fiziskā sagatvotības līmeņa. Tāpat arī šīm grupām būs atšķirīgs trases garums un šķēršļu daudzums. Šo svētdien Zaķusalā notiks kārtējais “Stipro skrējiena” treniņš. Sīkāka informācija mājaslapā www.stiproskrejiens.lv


Elīna Gārbena
E-pasts: elina@stipriem.lv
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv