Tieslietu ministrija organizē tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19

  • Tieslietu ministrija organizē tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19

Publicēts: 11:22 12.05.2021 Pievieno notikumu

Šodien, 12. maijā, Tieslietu ministrija uzsāk tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19. Trīs dienu periodā, no 12. līdz 14. maijam, plānots, ka vakcīnu saņems aptuveni 1000 strādājošo no visa tieslietu resora kolektīva - Tieslietu ministrijas; Ieslodzījuma vietu pārvaldes; Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra; Patentu valdes; Maksātnespējas kontroles dienesta; Valsts probācijas dienesta; Valsts zemes dienesta; Valsts valodas centra; Valsts tiesu ekspertīžu biroja; Tiesu administrācijas; Juridiskās palīdzības administrācijas; Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas; VSIA Latvijas Vēstneša; SIA Tiesu namu aģentūras; Satversmes tiesas; brīvo juridisko profesiju pārstāvji (zvērināti notāri un to biroju darbinieki, zvērināti advokāti un to biroju darbinieki, zvērināti tiesu izpildītāji un to biroju darbinieki); Rīgas apgabaltiesas, kā arī ēkas kompleksā esošo iestāžu - Valsts Kancelejas; Pārresoru koordinācijas centra; Ministru Prezidenta biroja darbinieki.

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs R. Kronbergs: “Lai arī valsts pārvalde iespēju robežās šobrīd strādā attālināti un tādejādi inficēšanās riski ir minimalizēti, tomēr ir jāatceras, ka tieslietu nozarē ir daudz darbinieku, kuriem attālinātais darbs vispār nav iespējams, vai ir iespējamas tikai daļēji, turklāt ikviens no mums saskaras ar Covid-19 inficēšanās risku gan ģimenes lokā vai sabiedriskās vietās. Savukārt iedzīvotājiem ir svarīgi saņemt tieslietu nozares pakalpojumus likumā noteiktajos termiņos vai tagad, Covid -19 apstākļos, tik īsos termiņos, cik vien iespējams. Tieši tāpēc Tieslietu ministrija uzskata par nepieciešamību izdarīt visu, lai tieslietu resora darbiniekiem gan atgādinātu par vakcinācijas nozīmīgumu, gan arī nodrošinātu reālas iespējas vakcīnu saņemt darbiniekiem izdevīgā laika periodā. Kolektīvās vakcinēšanās priekšrocības ir iespēja precīzāk un atbildīgāk koordinēt vakcinācijas norises gaitu – mēs jebkurā brīdī esam gatavi atrast jaunu laiku darbiniekam šo trīs dienu vietā, ja tas paziņo mums, ka tomēr netiek, un uzrunāt citu, kas nāks viņam rezervētajā laikā. Mēs esam veltījuši papildu cilvēkresursus, lai nodrošinātu iepriekšēju pieteikšanos, koordinējot vakcinēšanas norisi turpmāko dienu laikā. Uzskatām, ka ikvienam ir jāiegulda un jāmobilizē savi resursi, lai kāpinātu vakcinācijas tempu Latvijā un sekmētu pēc iespējas ātrāku atgriešanos normālā  ikdienas dzīvē bez Covid-19 ierobežojumiem.”

Vakcināciju nodrošina ārstniecības iestāde Veselības centru apvienība “Dzelzceļa”. Vakcinācija noritēs Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē, stingri ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Papildu informācija:

Jau ziņots, ka līdz ar 3. maiju vakcīnu pret Covid-19 var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs, attiecīgi visu pārējo nozaru uzņēmumi, tai skaitā nozares, kas ikdienā saskaras ar lielu iedzīvotāju skaitu, tautsaimniecībai nozīmīgo eksportējošo uzņēmumu darbinieki un citu uzņēmumu darbinieki, ir vakcinējami pēc darba devēju iesniegtās informācijas izvēlētajam vakcinācijas veicējam.

Papildus jau tika uzsākta tieslietu sektora darbinieku, kuri sniedz kritisku svarīgus pakalpojumus klātienē, vakcinācija.


Informāciju sagatavoja:

Tieslietu ministrijas

Komunikācijas un tehniskā nodrošinājuma nodaļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv