Trešo reizi Rīgā notiks sporta diena pirmsskolas vecuma bērniem

  • Trešo reizi Rīgā notiks sporta diena pirmsskolas vecuma bērniem

Publicēts: 11:20 10.10.2016 Pievieno notikumu
Šī gada 20. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Rīgas Pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena

“Līdzīgi kā pērn, arī šogad pasākums sāksies ar aktīvu rītarosmi jeb kopistisku iesildīšanos, kas uzmundrinās, saliedēs un vēl vairāk motivēs bērnus izkustēties. Katra bērnudārza grupas dalībniekiem – kā vienotai komandai būs jāveic vairāk kā desmit atraktīvi uzdevumi, kur uzsvars lielākoties likts uz kustību pamatprasmju attīstīšanu -  vispārējā koordinācija, mešana, tveršana, spēja orientēties telpā, rāpšanās un rāpošana, kustību saskaņošana, līšana, lekšana, sīkās motorikas un roku pirkstu kustību pilnveidošana, skriešana un spēka vingrinājumi,” gaidāmo pasākumu raksturo tā rīkotāji. Papildus aktivitātes nodrošinās radošā apvienība “Pasaku nams” un “Dinamo Rīga” bērnu klubs.
Vienlaikus mazos rīdziniekus sagaida dažādas darbnīcas, kurās varēs ne tikai sportot, bet arī iepazīt ko jaunu.  Tā, piemēram, bērnu un jauniešu futbola skola “Super Nova” piedāvās izmēģināt savus spēkus pārbaudījumā – sitieni pa vārtiem. Ielu vingrotāju šova komanda “Street Warriors” parādīs un iemācīs dažādus vingrinājumus. Darbosies arī fotostūrītis, kurā ikviens drīkstēs pilnībā nodoties jautrībai kopā ar lielajām lellēm, talismaniem un kuru iemūžinās profesionāls fotogrāfs.
Visiem Rīgas Pirmsskolas izglītības iestāžu sporta dienas dalībniekiem noslēgumā pasniegs pateicību par piedalīšanos pasākumā, īpašu suvenīru un atbalstītāju sarūpētās pārsteigumu balvas.
Pieteikties var līdz 14. oktobra plkst. 12.00, sūtot pieteikumu organizatoriem uz e-pastu manpatiksportot@stipriem.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots.
Sīkāka informācija par pasākumu, nolikums, programma un pieteikuma veidlapa pieejama mājaslapā www.manpatiksportot.lv. 
Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta dienu organizē biedrība “Stiprinieku republika” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. 

  • Trešo reizi Rīgā notiks sporta diena pirmsskolas vecuma bērniem

  • Trešo reizi Rīgā notiks sporta diena pirmsskolas vecuma bērniem

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv