TUKUMA TIRGŪ SESTDIENĀS TIRGOS TIKAI PĀRTIKU UN HIGIĒNAS PRECES

  • TUKUMA TIRGŪ SESTDIENĀS TIRGOS TIKAI PĀRTIKU UN HIGIĒNAS PRECES

Publicēts: 21:39 10.12.2020 Pievieno notikumu
Valdības rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 5.decembra ir noteikti vairāki ierobežojumi tirdzniecībai brīvdienās.

Kā skaidro Ekonomikas ministrijas Iekšējā tirgus departamenta Konkurences, tirdzniecības un patērētāju tiesību nodaļas vadītājs Didzis Brūklītis, tirgus darbība brīvdienās un svētku dienās nav aizliegta. Brīvdienās un svētku dienās tirgus teritorijā un veikalos, kas atrodas tirgus teritorijā, ir atļauta pārtikas un higiēnas preču tirdzniecība.

Ņemot vērā Ekonomikas ministrijas skaidrojumu, Tukuma tirgū sestdien, 5.decembrī, būs iegādājama pārtika un higiēnas preces. Tirgus paviljonos būs ierobežots pircēju skaits, kas vienlaicīgi varēs atrasties paviljonu tirdzniecības telpās. Kārtību tirgus teritorijā uzraudzīs Pašvaldības policija. Aicinām tirgus apmeklētājus lietot sejas aizsargmaskas, nedrūzmēties, ievērot 2 metru distanci, kā arī sekot informācijai un norādījumiem pie ieejām tirgus teritorijā, tirgus paviljonos un tirgus teritorijā esošajos veikalos.

Ar preču sarakstu, kas noteiktas par higiēnas precēm, var iepazīties šeit: https://www.em.gov.lv/lv/informacija-tirgotajiem
Kategorijas: Sabiedrība;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv