VENTSPILS MUZEJA PASTAIGU MARŠRUTS “MUZEJS PILSĒTĀ” IEINTERESĒJIS DAUDZUS

  • VENTSPILS MUZEJA PASTAIGU MARŠRUTS “MUZEJS PILSĒTĀ” IEINTERESĒJIS DAUDZUS

Publicēts: 12:29 06.04.2021 Pievieno notikumu

Veselu mēnesi Ventspils muzejs aicināja doties tematiskā pastaigā, uzmeklējot dažādos muzeja objektus Ventspils pilsētvidē. Ventspils muzeju veido Livonijas ordeņa pils, Amatu māja, Piejūras brīvdabas muzejs un H. Dorbes muzejs, bet kopumā muzeja saimniecība ir daudz plašāka un tajā ir daudz apskates objektu. Viss pastaigas garums ir aptuveni 11 km.

Objektu karti ar uzdevumiem varēja atrast muzeja mājas lapā un arī saņemt pils kasē – pils kasē interesenti kopumā saņēma 80 kartes. Ventspils muzejs izsaka pateicību visiem, kas uzdrošinājās iziet maršrutu un meklēt atbildes “par” “ap” vai “uz” objektiem. Loterijā tika iesniegta 21 karte  un 1. aprīlī notika izloze, kurā trīs laimētāji tika pie vērtīgām balvām no Ventspils muzeja. 
Maršruta karte “Muzejs pilsētā” vēl joprojām ir pieejama gan muzeja mājas lapā, gan pils kasē. Pēc Lieldienām mājas lapā (muzejs.ventspils.lv) būs pieejamas arī uzdevumu atbildes, lai visiem, kuriem prieks ir iepazīt Ventspils muzeju, būtu iespējams sevi pārbaudīt – cik viegli vai grūti rast atbildes uz līdzenas vietas!

Avots:
ventspils.lv
Kategorijas: Kultūra;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv