Vienības nams aicina piedalīties izzinošā spēlē “Ūsiņa zīmes meklējot”

  • Vienības nams aicina piedalīties izzinošā spēlē “Ūsiņa zīmes meklējot”

Publicēts: 16:46 21.04.2021 Pievieno notikumu

Ūsiņa jeb Jurģu dienā, 23. aprīlī, daugavpilieši tiek aicināti doties izglītojošā pastaigā gar Vienības namu un meklēt uz ēkas paslēptās Ūsiņa zīmes ar uzdevumiem, kurus pildot, varēs izzināt Ūsiņa dienas ticējumus, mīklas un tradīcijas.

Zīmes būs pieejamas trijās krāsās.

Uz melnās krāsas zīmēm būs atrodami svētku ticējumi vai laika paredzējumi, zīmes ir jānofotografē. Par katru fotogrāfiju tiks piešķirts 1 punkts.

Uz dzeltenās krāsas zīmēm būs atrodamas mīklas, atminējumi jāieraksta atbilžu lapā pretī atbilstošam uzdevuma numuram. Par katru pareizo atbildi tiks piešķirti 2 punkti.

Uz zaļās krāsas zīmēm būs atrodami jautājumi, atbildes ir jāieraksta atbilžu lapā pretī atbilstošam uzdevuma numuram. Par katru pareizo atbildi tiks piešķirti 3 punkti.

Atbilžu lapa ir pieejama šeit:  http://vienibasnams.lv/lv/Galvena/1/2163/Izzinosa_spele_%E2%80%9CUsina_zimes_meklejot%E2%80%9D

Fotogrāfijas (ar melnās krāsas zīmēm) jāaugšupielādē datu glabāšanas vietnē www.failiem.lv, saite uz fotogrāfijām un atbilžu lapa līdz 23. aprīļa plkst. 23:59 jānosūta uz diana.breidaka@vienibasnams.lv.

Rezultāti tiks paziņoti 27. aprīlī Vienības nama mājaslapā un Facebook kontā. Visi dalībnieki saņems pateicības par piedalīšanos spēlē. Dalībnieks, kurš iegūs visvairāk punktu, saņems īpašo balvu.

Pasākumu rīko Daugavpils Vienības nams, atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

 

Papildu informācija:

Vienības nams

www.vienibasnams.lv

Autors:

daugavpils.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv