Vispieprasītākā kosmetoloģiskā procedūra visos sezonos - botulotoksīna injekcijas

  • Vispieprasītākā kosmetoloģiskā procedūra visos sezonos - botulotoksīna injekcijas

Publicēts: 11:47 11.07.2019 Pievieno notikumu

Par botulotoksīna injekciju popularitāti stāsta skaistumkopšanas klīnikas «Panacea Premium»  vadītāja Ludmila Stavro – Freiberga.

„Man nav precīzas informācijas par to, vai šī procedūra ir pieprasīta arī citās Latvijas klīnikās, bet varu apliecināt, ka mūsu klīnikā «Panacea Premium» botulotoksīna injekcijai ir rekordliels pieprasījums, un tā ieņem vadošo vietu gan meklēšanas vaicājumos internetā, gan klīnikas pieteikumos.

No vienas puses, botulotoksīna injekcijas ir vispretrunīgākā procedūra – ar to saistīti dažādi mīti, bailes un neprecīza informācija. No citas puses – tas ir visātrākais risinājums cīņā ar dažādas pakāpes mīmiskajam grumbām un pat vairāk.

Botulotoksīna injekcijas iedarbība neizpaužas nekavējoties, bet divu nedēļu laikā. No „smēķētāju grumbām” līdz „Baga Bannija grumbām”

Parasti, mēs saņemam mūsu organisma atbildes reakciju uz botulotoksīna injekcijām divu nedēļu laikā – muskuļi atslābinās un grumbas pazūd.

Botulotoksīna pamatindikācijas - sejas augšējās trešdaļas grumbas, pieres grumbas, pieres horizontālās grumbas, starpuzacu grumbas, grumbiņas deguna apvidū, grumbiņas ap acīm jeb tā saucamās „zosu kājiņas”, „Baga Bannija grumbiņas”, periorālās grumbiņas – grumbas ap muti (tos vēl sauc par „smēķētāju grumbiņām”, bet īstenībā tās nav saistītas ar smēķēšanu, vienkārši ar vecumu cilvēki biežāk ciešāk savelk lupas, piemēram, nepatikšanu dēļ, tāpēc var rasties horizontālās grumbas virs augšējās vai zem apakšējās lupas).

No trešā krūts izmēra līdz svīšanai –botulotoksīna injekcijai ir krietni lielāks faktisko indikāciju skaits nekā mēs domājam

Ar botulotoksīna injekciju palīdzību var ātri un skaisti piepacelt lupu kaktiņus. Var risināt „gingivālā smaida” problēmu – lielisks risinājums, ja smaidot tiek pārāk atkailinātas smaganas virs augšējiem zobiem.

Botulotoksīns palīdz strādāt arī ar sejas ovāla korekciju, ar spriedzi kakla apvidū, ar sejas apakšējās trešdaļas estētiku un cīnīties ar grumbām dekoltē zonā – it īpaši ar gareniskām grumbām sievietēm ar trešo vai lielāko  krūts izmēru.

Botulotoksīns lieliski der arī pārmērīgās svīšanas gadījumā. Vispār svīšana ir normāla cilvēka organisma funkcija. Tomēr pastāv arī patoloģiskā svīšana, kad cilvēkam vienmēr ir mitras un sviedrainas paduses. Tas ir ļoti problemātiski publiskiem cilvēkiem, jo visu laiku ir jādomā par pareizu apģērbu.

Novēlam Jums veselību un skaistumu visu gadu!” – pabeidz savu stāstu Ludmila Stavro – Freiverga.

„Un nevajag baidīties no botulotoksīna injekcijām – viss būs kārtībā, ja jūs esat pieredzējušo, sertificēto speciālistu rokās!”

Informāciju sagatavoja aģentūra Advanced Learning & Communications, www.alc.lv

Kategorijas: Cits;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv