Aicina uz tematisko tūrisma vakaru "Ar vēju matos un ceļu sirdī"

21.04.2022 18:00 līdz 21.04.2022 21:00 Pievieno pasākumu
Ceturtdien, 21. aprīlī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies šī gada pirmais tematiskais tūrisma vakars "Ar vēju matos un ceļu sirdī", kurā pasākuma vadītāja gide - Ina Jurģe,  interesentus iepazīstinās ar gides gaitās piedzīvoto,  iepazīstinot ar Latvijas vēsturiskajām vietām, dabu un cilvēkiem.
Tematiskā tūrisma vakara "Ar vēju matos un ceļu sirdī" viešņa būs gide Ina Jurģe. Gides darbs ir Inas dzīvesveids, kas sākās aptuveni pirms 10 gadiem kā vaļasprieks, bet šobrīd kļuvis par pamata nodarbošanos.
Gides darbs ir ļoti daudzpusīgs – ikdienā nepieciešams sekot aktualitātēm tūrisma pakalpojumu jomā, mācīties vēsturi, mākslu, arhitektūru, psiholoģiju, attīstīt runas mākslu. Desmit gadu laikā ir piedzīvoti gan aizraujoši, gan komiski notikumi, kā arī atmiņās palikuši spilgti atgadījumi no dažādām apmeklētajām vietām.
Savā stāstā Ina dalīsies ar saviem iespaidiem par redzēto un piedzīvoto, kā viņa izsakās: "Ir aizraujoši atklāt, kā vietā, kur "nekā nav", atrodas dārgumi - cilvēki ar brīnišķīgiem stāstiem, kuri dara, ar kuriem var lepoties, un - ejot pie viņiem, redzēt, kā mainās ceļi, takas, lauki, pļavas. Kā mainās domāšana un dzīvesveids - ejot kājām, no sākuma mazu gabaliņu un tā līdz pamalei – pa Dullā Daukas iemīto taciņu – pakāpties kalnā un pavērties pāri!
Tematiskais tūrisma vakars norisināsies Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 7. stāvā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā. Dalības maksa 2 eiro, pirmskolas vecuma bērniem bez maksas.
  • Aicina uz tematisko tūrisma vakaru "Ar vēju matos un ceļu sirdī"

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv