Daugavpils pilsētas svētki 2024

31.05.2024 10:00 līdz 02.06.2024 22:30 Pievieno pasākumu

 Vasara tepat klāt, un arvien vairāk cilvēku sāk prātot – kur doties kopā ar ģimeni vai draugiem, lai labi pavadītu laiku. Un palīga nāk pilsētas un pagasta svētki, kas aptver visu Latviju. No 31. maija līdz 2. jūnijam var doties uz Daugavpili, lai kopīgi ar pilsētniekiem atzīmētu 2024. gada pilsētas svētkus!

Svētki, kā jau ierasts, sāksies ar svinīgo gājienu 1. jūnijā 13.00.  Gājiens sāksies no Dzelzceļa stacijas, kam sekos svētku oficiālā atklāšana un koncerts Vienības laukumā. Gājiena dalībnieki var pieteikt savu kolektīvu konkursam, veicot atzīmi pieteikuma anketā. Dalībnieki tiks vērtēti 2 nominācijās: “Izdomas bagātākais kolektīvs” (te tiks vērtēta tērpu oriģinalitāte un radošums, saskaņotība, izmantotie materiāli un to izmantošanas veids, tehniskā realizācija, kā arī atbilstība pasākuma tēmai vai konceptam) un “Vissaliedētākais kolektīvs” (prioritārie vērtēšanas kritēriji – publikas iesaistīšana un reakcija uz kolektīva uzstāšanos, kā arī kopējā iespaida un atmosfēras radīšana pasākumā).

Sev interesējošas aktivitātes atradīs gan pieaugušie, gan bērni un jaunieši. Par izklaidi bērniem gādās Ģimenes parka atrakcijas un citas aktivitātes. Tiem, kuri vēlēsies nobaudīt pašmāju labumus, netrūks āra kafejnīcu sagādāto ēdienu un atspirdzinājumu. Bez šaubām, darbosies arī tirdziņš. Bet tiem, kuriem iet pie sirds sports un aktīva atpūta, būs iespēja Esplanādes parkā pasākumā “Iepazīsti vieglatlētiku” pārbaudīt savu sportisko veiklību – piedalīties var dažāda vecuma dalībnieki. Savukārt 2. jūnijā pie Daugavpils Olimpiskā centra ar sacensībām un citām sportiskām aktivitātēm norisināsies Jauniešu un sporta festivāls.

Pirmo reizi Daugavpils pilsētas svētku vēsturē darbosies “Tūrisma iela”, kurā varēs ieplānot atvaļinājumu ar daudzām aizraujošām idejām gan Daugavpilī un citviet Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā. Ģimnāzijas ielas posmā pulcēsies Baltijas valstu tūrisma nozares pārstāvji, kas sniegs labākos padomus un ieteikumus, lai saplānotu lielisku atpūtu dažādām auditorijām.

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Dubrovina parkā norisināsies dažādi pasākumi bērniem, jauniešiem un ģimenēm. Notiks muzikāli bērnu un jauniešu kolektīvu priekšnesumi, BJC “Jaunība” piedāvātas aktivitātes. Gaidāms arī īpašs koncerts, kurā pilsētu ieskandinās Vienības nama profesionālie orķestri kopā ar jaunajiem daugavpiliešiem. 

Svētku noslēgums paredzēts Daugavpils cietoksnī, kur varēs baudīt noslēguma koncertu, uzzināt ko jaunu par cietokšņa vēsturi un lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem svinētājiem, izbaudot vasaras ierašanos un līksmību!

  • Daugavpils pilsētas svētki 2024

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Daugavpils

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv