Džeza mūzikas superzvaigznes "SNARKY PUPPY"

26.04.2024 19:00 līdz 27.04.2024 02:00 Pievieno pasākumu
26. aprīlī koncertzālē “Palladium” notiks ievērojamās ASV džeza apvienības, piecu “Grammy” balvu ieguvēji “Snarky Puppy”.

​“Snarky Puppy” vispareizāk būtu dēvēt par kolektīvu – gadu gaitā no 2004. gadā multiinstrumentālista Maikla Līga (Michael League) radītās grupas, tā izaugusi par sava veida “supergrupu” – “Snarky Puppy” gadu gaitā pamīšus apvienojoties aptuveni četrdesmit mūziķiem, daļa no kuriem ir uzstājušies, vai joprojām uzstājas kopā ar tādiem populārās mūzikas skatuves smagsvariem kā Snoop Dogg, “The 1975”, Džastins Timberleiks (Justin Timberlake”, Deivids Krosbijs (David Crosby) un citiem. Seši no desmit sākotnējiem grupas dalībniekiem palikuši grupā nemainīgi. “Ja kāds no oriģinālā desmit mūziķu sastāva netika uz kādu uzstāšanos, mēs tā vietā uzaicinājām aizvietotāju un ja šis aizvietotājs spēlēja labi, mums šķita, ka tā būtu laika izniekošana – likt šim mūziķim iemācīties dziesmas tikai priekš vienas uzstāšanās. Tā mēs šos aizvietotājus paturējām rokas stiepiena attālumā un laika gaitā mūsu sastāvs auga un katra mūziķa pienesums mainīja pārējo skatījumu uz grupas mūziku un deva jaunas vēsmas mūsu daiļradei”, par lielo dalībnieku skaitu saka “Snarky Puppy” izveidotājs Maikls Līgs.

​Līdz šim “Snarky Puppy” izdevuši desmit studijas un trīs live albumus. Savu pirmo “Grammy” grupa ieguva 2013. gadā, kategorijā “Labākā R&B uzstāšanās” un kopš tā laika saņemti vēl četri “Grammy” par albumiem ”Sylva”, “Culcha Vulcha”, “Live at the Royal Alber Hall” un “Empire Central”.

​Pirmais “Snarky Puppy” koncerts Latvijā notiks 26. aprīlī Rīgā, koncertzālē “Palladium” Marijas ielā 21. Koncerta sākums plkst. 19:00

Koncerta biļetes cena:
EUR 30 - EUR 35
  • Džeza mūzikas superzvaigznes "SNARKY PUPPY"

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Palladium Marijas 21, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv