Ģimenes ar bērniem aicinātas uz sporta svētkiem "Heijā, heijā, pulkā nāc!"

26.11.2022 11:00 līdz 26.11.2022 13:00 Pievieno pasākumu
Foto: Jelgavas Sporta servisa centrs

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Jelgavā atkal notiks sporta svētki pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm 
"Heijā, heijā, pulkā nāc!". Pasākums notiks 26. novembrī no pulksten 11 līdz 13 Jelgavas sporta hallē.

Sporta svētki ģimenēm ar bērniem "Heijā, heijā, pulkā nāc!" tiek rīkoti, lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, sekmētu bērnu fizisko spēju attīstību un kustību apguvi, veidojot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm, un dodot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs. Pasākums paredzēts ģimenēm ar 4–10 gadus veciem bērniem.

 

Pasākums notiks Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a, 26. novembrī no pulksten 11 līdz 13. Reģistrēšanās pasākumam – norises vietā no pulksten 10.30. Līdzi jāņem maiņas apavi.

 

Būs izveidotas deviņas stacijas, kurās būs jāizpilda uzdevums. Par izpildītu uzdevumu dalībnieki savā dalības kartē saņems zīmogu. Uzdevumu stacijas varēs apmeklēt jauktā secībā, bet galvenais ir paveikt visus uzdevumus: lēcieni maisā, mešana mērķī, šķēršļu josla, boulings, atmiņas spēle, pingpongs, frisbijs, veiklības stafete, līdzsvara uzdevumi. Pasākuma noslēgumā dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus uzdevumus un sakrājuši zīmodziņus, saņems saldas pārsteiguma balvas.

 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs".

  • Ģimenes ar bērniem aicinātas uz sporta svētkiem "Heijā, heijā, pulkā nāc!"

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Jelgavas sporta halle

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv