Ielīgošana Bilskas pagastā

21.06.2024 20:00 līdz 22.06.2024 23:55 Pievieno pasākumu
Kad vasaras saulgrieži tuvojas un naktis kļūst īsākas, Smiltenes novads aicina ikvienu uz Līgo svētku svinībām! Šis ir laiks, kad daba atdzīvojas visā tās krāšņumā, un tradicionālie latviešu svētki piepilda mūsu sirdis ar prieku un siltumu. Smiltenes novads piedāvā daudzveidīgus pasākumus, kas ļaus izbaudīt svētku burvību, savijot senās tradīcijas ar mūsdienīgām izklaidēm. Vai vēlies uzzināt, kā pavadīt neaizmirstamus Līgo svētkus un vasaras saulgriežus? Ieskaties mūsu ceļvedī un izvēlies vislabāko veidu, kā svinēt šos maģiskos svētkus Smiltenes novadā!

Bilskas pagasts:

21. jūnijā ielīgošanas pasākums Mēru muižas parkā. Plkst. 20.00 Birzuļu Tautas nama amatierteātra iestudēta R. Blaumaņa joku luga „No saldenās pudeles” piedalās VPDK „Cīrulis”. Plkst. 22.00 Līgo dziesmu dziedāšana kopā ar Klāvu Gulbi. Ieeja bez maksas.

22. jūnijā plkst. 21.00 Ielīgošanas pasākums pie Bilskas ezera kopā ar Klāvu Gulbi. Ieeja bez maksas.

 

Svinot Līgo un Jāņu svētkus Smiltenes novadā, Tu piedzīvosi autentisku latviešu kultūras bagātību un dabas skaistumu. Lai svētki ir piepildīti ar prieku, dziesmām un neaizmirstamiem mirkļiem!

 Sagatavoja: Zane Ērgle-Mežule, Kultūras un tūrisma pārvaldes mārketinga un komunikācijas speciāliste.

  • Ielīgošana Bilskas pagastā

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Bilska

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv