Izrāde "Akmens aizslīd garām"

22.05.2024 19:00 līdz 22.05.2024 21:10 Pievieno pasākumu

“Akmens aizslīd garām” ir pārdomu rosinoša luga par cilvēka gara noturību, sevis mekējumiem, delikāto līdzvaru starp zinātni un ticību, žurnālistikas ētiku un to, kas patiesībā slēpjas aiz zvaigznēm.

Astrofiziķe un Doktore Līna Kamingsa pirms diviem gadiem pēkšņi zaudējusi vīru. Vēl joprojām klausoties vīra ierunātajā īsziņā, uzdod jautājumus tam, kuram netic.

Meita Olīva upurē savu karjeru, lai sastaptu gan sevi, gan māti, gan savu Mīlestību.

Džeisons – jauns žurnālists, kurš dara to, kas nav viņa aicinājums, lai, sastopot Līnu, saprastu, cik pasaule ir daudzkrāsaina, un piepildītu savus bērnības sapņus.

Spēlmanis, kurš provocē, manipulē un izaicina – iekšējā balss vai ārējie ierobežojumi, kas neļauj ieraudzīt to, ka neesam vieni šajā Universā!

Būtne no citas planētas… Sirdsapziņa, apzinātība vai sapnis? Kurš vai kas ar mums runā sapņos? Un kas ir nomoda sapnis? Realitāte? Aizmirst nozīmē negribēt atcerēties? Kurš manī aizmirst?

Kad mēs atlaižam, palaižam vaļā savas bailes un neticību, notiek Brīnums. Durvis atveras, un mēs beidzot kļūstam trausli un brīvi no savu iedomu žņaugiem. Kā Stinga dziesmā “How fragile we are”.

  • Izrāde "Akmens aizslīd garām"

Kategorijas: Teātris;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīga, Sporta iela 2

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv