Jaunās 2100 m2 lielās zāles ar 3 tenisa laukumiem atklāšana tenisa centrā "Ādaži"

02.10.2015 11:30 līdz 02.10.2015 13:15 Pievieno pasākumu

Šo piektdien, 2. oktobrī, plkst. 11:30 tenisa centrā “Ādaži”, kas nominēts balvai “Labākais Tenisa centrs Latvijā 2015”, svinīgi atklās jauno 2100 m2 lielo zāli ar 3 tenisa laukumiem. Tādējādi tas kļūs par vienu no lielākajiem tenisa centriem Latvijā, tenisa spēlētājiem piedāvājot kopā 11 laukumus un sniedzot iespēju vienlaicīgi trenēties vairāk kā 40 sportistiem.


Tenisa centrs „Ādaži” dibināts 2001. gadā, bet straujāka tā attīstība sākusies 2004. gadā, kad tika uzcelta slēgta apsildāma tenisa halle. Latvijas mainīgajos laikapstākļos tā sniedz iespēju komfortabli trenēties visa gada garumā, turklāt īpašā ēkas konstrukcija nodrošina to, ka ziemā ir pietiekoši silts, bet vasarā – vēsāks. Tā ir vienīgā halle Latvijā, kur ar speciāliem sensoriem uz katra no laukumiem ikviens apmeklētājs var iestādīt sev vēlamo temperatūru.

 

Šogad par privātām investīcijām veiktā paplašināšanās nodrošinājusi to, ka tenisa centrs “Ādaži” kļuvis par vienu no lielākajiem tenisa centriem Latvijā, šobrīd tajā atrodas 3 atklātie laukumi, 2 pludmales tenisa laukumi un  nu jau 6 apkurināmi slēgtie tenisa laukumi. Iekštelpu laukumos izvietots unikāls ATP standartiem atbilstošs cietais segums – vienīgais šāda veida segums Baltijā. Tas ir piemērots gan iesācējiem, gan augstas klases profesionāļiem, jo mazina iespēju gūt kāju un pēdu traumas, kā arī mazina triecienu uz sportista mugurkaulu.

  • Jaunās 2100 m2  lielās zāles ar 3 tenisa laukumiem atklāšana tenisa centrā "Ādaži"

Kategorijas: Sports;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Gaujas iela 26, Ādaži, Ādažu novads LV-2164

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv