Labdarības pasākums Aizkraukles kaķiem un suņiem

25.05.2024 18:00 līdz 25.05.2024 21:00 Pievieno pasākumu

Labdarības pasākums Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības ” Felida” atbalstam. Ja Rīgas dzīvnieku biedrības atbalsta mazliet lielāka sabiedrības daļa, tad perifērijā atbalsts ir ļoti mazs vai niecīgs.

 Pasākumā piedalās: hiphopa pārstāvji Ansis, Arturs Skutelis, romantiskā šlāger roka duets “Čipsis un Dullais” , indie dāmu trio ” Trīsas”.

Tā ir lieliska iespēja Jums apmeklēt grandiozu un nepārspējamu koncertu apzinoties, ka Jūsu samaksātā nauda par ieejas biļetēm koncerta apmeklēšanai, tiks ziedota dzīvnieku aizsardzības biedrībai, kas ir bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija. Biedrība šos līdzekļus izmantos dzīvnieku glābšanai, uzturēšanai, veterinārmedicīnai un rehabilitācijai.

Šis savdabīgās mūzikas koncerts noteikti spēs iekustināt vēl nebijušas emocijas un atklāt jaunus akustisko vibrāciju apvāršņus. Katram no koncerta dalībniekiem ir īpašs skatījums uz dzīvi, mūziku un performanci. Šīs var būt tieši tas, kas nepieciešams, lai izrautos no ikdienas rutīnas apstādinot laiku uz mirkli un ļaujoties īpaši Jums radītai sajūtu atmosfērai. Ikdienā mums ikvienam ir nepieciešama atelpa, svaigas vēsmas un jaunu emociju buķete – šī ir iespēja kas noteikti ir jāizmanto.

  • Labdarības pasākums Aizkraukles kaķiem un suņiem

Kategorijas: Cita; Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: NOASS AB Dambis 2

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv