Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skatāma izstāde par notikumiem Valmieras novadā

01.10.2022 00:00 līdz 29.10.2022 00:00 Pievieno pasākumu

Līdz 29. oktobrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skatāma izstāde “Kultūrpunkti” par Valmieras novada lielākajām un arī neparastākajām norisēm.

Tur iespējams uzzināt par Valmieras vasaras teātra festivālu – izrādes notiek vietās, kur parasti teātris nav skatāms, piemēram, mājas pagalmā, futbola laukumā, mežā u.c., par Kino Pedāli – uz neparastiem kinoteātriem skatītāji dodas ar velosipēdiem, par Kokmuižas svētkiem, kas atklāj senās muižas dzīvošanu līdzi laikam, par Mazajiem Opermūzikas un Mākslas svētkiem – Sēļu muižā iespējams baudīt augstas raudzes profesionālo mākslu sinerģijā ar dabas krāšņumu, gaismas un sveču atspulgu muižas dīķī, par ļoti garšīgiem svētkiem, kuros viss ir par un ap saldējumu, un vēl citām Valmieras novada norisēm, kas parāda novada dažādību, vēsturi un tradīcijas.

Izstāde tika atklāta 1. oktobrī, kad Latvijas Nacionālajā bibliotēkā bija Valmieras novada diena, aicinot iepazīt un vairāk uzzināt par otru lielāko novadu Latvijā, kur cieņā praktisks un darbīgs skatījums uz dzīvi un arī kultūru.

  • Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skatāma izstāde par notikumiem Valmieras novadā

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv