Latvijas stādu dienas Jelgavā 2022

07.05.2022 08:00 līdz 08.05.2022 18:00 Pievieno pasākumu
7. un 8. maijā Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, norisināsies tradicionālās "Latvijas stādu dienas 2022". No 2. marta, atvērta lielizmēra stādu, dārza tehnikas, puķu, dārzeņu un sēklu tirgotāju pieteikšanās, bet amatnieku un pārtikas preču tirgotāju pieteikšanās sāksies 1. aprīli.
Katru pavasari Jelgavā pulcējas labākie dārznieki, lai piedalītos Stādu dienās. Latvijas stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāru tirgotāji Stādu dienās pārdod Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus, dārza inventāru, kā arī sniedz profesionālas konsultācijas, bet vietējie mākslinieki rūpējas par patīkamu svētku gaisotni.
Ik gadu Stādu dienās Jelgavā savu produkciju piedāvā stādu audzētavas, zemnieku saimniecības, individuālie audzētāji, selekcionāri, amatnieki, dārza inventāra un aprīkojuma ražotāji no visas Latvijas, sniedzot pircējiem iespēju izvēlēties no vairāk kā 200 tirgotāju piedāvājuma.
Tirgotāju pieteikšanās kārtība:
•  Stādu, dārza tehnikas, siltumnīcu, dārza  mājiņu, sēklu,  augsnes uzlabotāju, mazā dārza inventāra un tamlīdzīgu tirgotāju – no 2. marta.
•  Amatnieku un pārtikas preču tirgotāju – no 1. aprīļa.
Pieteikties Stādu dienām tirgotāji var, aizpildot elektroniski pieejamo reģistrācijas veidlapu mājaslapā www.festivali.jelgava.lv līdz 15. aprīlim, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas. Šajā mājaslapā arī pieejams detalizēts Stādu dienu nolikums.
  • Latvijas stādu dienas Jelgavā 2022

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv