Noslēguma izrāde Autentikā | Jānis Kreičmanis: "Nav Godīgi"

11.09.2020 20:00 līdz 11.09.2020 21:15 Pievieno pasākumu
11. septembrī kultūras telpā "Autentika" plkst. 20.00 notiks Jāņa Kreičmana stand-up izrāde "Nav Godīgi". 

Jāņa Kreičmaņa izrādes nosaukums kļuvis vēl aktuālāks, viņam atgriežoties uz skatuves ar savu stand-up izrādi ''Nav godīgi!”, kuru iepriekš nācās atcelt ierobežojumu dēļ. Šī būs tūres noslēguma izrāde, tas nozīmē pati atslīpētāka un arī pēdēja iespēja viņu izbaudīt dzīvajā. 

Stand-up komiķis, Jānis Kreičmanis, ar savu pirmo stand-up komēdijas solo izrādi par šo būtisko tēmu. Jums būs iespēja dzirdēt Jāņa redzējumu par negodīgiem brīžiem bērnībā, attiecībās, darbā un sabiedrībā. Jānis aptuveni stundas garumā izklāstīs savu aizraujošo pieredzi un izteiks viedokli par jūsējo. Kā vienmēr, apmeklētājiem jāgatavojas dzirdēt neērtas patiesības, nepatīkamus secinājumus, kā arī absolūtas muļķības. Jānim nav, ko slēpt, un ir, ko teikt. Vakars nebūs garlaicīgs.
Jānis ar stand-up komēdiju nodarbojas vairāk kā 3 gadus un paspējis piedalīties festivālā “Positivus”, vairākos “Comedy Latvia” pasākumos, iesildījis slaveno latviešu komiķi Rūdolfu Kugrēnu 2 tūrēs, kā arī ir kritiķu atzītā “Kreiča podkāsts” autors. 

Vairāk informācijas: facebook.com/autentika.b2
  • Noslēguma izrāde Autentikā | Jānis Kreičmanis: "Nav Godīgi"

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Autentika, Bruņinieku iela 2, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv