Notiks tiešsaites pasākums mazo un vidējo uzņēmumu digitālo transformāciju

15.04.2021 10:00 līdz 15.04.2021 13:00 Pievieno pasākumu

Elektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, kuri strādā ražojošajās nozarē – "DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs".

Kā informē pasākuma organizatori, virtuālās tikšanās laikā ar Eiropas un Latvijas ekspertiem, uzņēmējiem varēs saņemt apkopotu informāciju par industrijas 4.0 attīstības un ietekmes tendencēm, Digitālās inovācijas centra atbalsta mehānismiem – finansējumu, pieredzes stāstiem, konkurētspējas celšanu un citiem tematiem.

15. aprīļa pasākumā no pulksten 10 līdz 13 tiksies gan augsta līmeņa zinātnieki, gan pieredzējuši uzņēmēji, piemēram, pārstāvji no "FundingBox", zinātņu doktori no Elektronikas un datorzinātņu institūta un citi. Ikviens no runātājiem dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, uzstājoties ar prezentāciju. Stāsti būs praktiski un ikdienā noderīgi, lai uzņēmējiem būtu skaidri iezīmētas atbalsta iespējas un potenciālie finansējuma iegūšanas avoti, kā arī izpratne par industrijas 4.0 nozīmi šodienas uzņēmējdarbībā. Pasākuma noslēgumā ir plānota paneļdiskusija, kur noskaidrosim, kādi ir "Uzņēmuma izaugsmes ABC". Ekspertu klātesamība ļaus interesantiem brīvi uzdot savus jautājumus, lai nepastarpināti noskaidrotu sev būtisko.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināts reģistrēties ir ikviens uzņēmējs, kuram ir interese attīstīties. Pasākuma reģistrācijas forma pieejama šeit:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxYcuftvj07PyCh7k-MuAL87IUw5yHy5LbXkcWtk2T3_B1Eg/viewform

Bet pasākuma programma atrodama šeit:

https://zrkac.lv/dev_webadm/doc/Programma(3).pdf .

 

Foto un informācija: Elektronikas un datorzinātņu institūts

Autors:

www.jelgava.lv
  • Notiks tiešsaites pasākums mazo un vidējo uzņēmumu digitālo transformāciju

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tiešsaites pasākums

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv